• -7%

NMC AD24 Arstyl Listwa sufitowa

274,33 zł 255,12 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 255.12 zł

Opis produktu

Wykonana z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, gotowa do pomalowania, dekoracyjna listwa NMC Arstyl AD24 to sposób, aby nadać Twojemu wnętrzu gracji i elegancji. Prosty i uniwersalny design pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń.

Listwa sufitowa NCM AD24 to trwały, odporny na uszkodzenia, lekki i łatwy w montażu produkt, który odmieni charakter Twojego wnętrza. Lekkość materiałów zastosowanych w produkcji tego modelu sprawia, że listwę NMC AD24 Arstyl możesz samodzielnie przymocować do ściany, oszczędzając cenny czas i pieniądze.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  15
 • Symbol
  AD24
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD24 to przykład praktycznej i wielofunkcyjnej listwy dekoracyjnej, która odnajdzie zastosowanie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Ten wyjątkowy element sztukateryjny podkreśli elegancki wystrój Twojego wnętrza oraz doda oryginalnego akcentu do Twojego mieszkania. Listwa NMC Arstyl AD24 jjest produktem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają temu modelowi wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć.

Dekoracyjna listwa NMC Arstyl AD24 to sposób, aby nadać Twojemu wnętrzu gracji i elegancji, prosty i uniwersalny design pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń. Listwa sufitowa NCM AD24 to trwały, odporny na uszkodzenia, lekki i łatwy w montażu produkt, który odmieni charakter Twojego wnętrza. Oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe zapewnią atrakcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając wady na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

Zastosowana technologia oraz materiały w produkcji dekoracyjnej listwy sufitowej NMC Arstyl AD24 sprawia, że zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Zaletą tej listwy jest, że można ją czyścić, dzięki temu cieszy wzrok zarówno mieszkańców domu, jak i ich gości. Dokładne i staranne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC AD24 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Subtelna dekoracja listwą - NMC AD24.

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl ozdobna listwa sufitowa NMC AD24 jest delikatnym elementem sztukaterii, który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz estetyki całego pomieszczenia. NMC Arstyl AD24 to dekoracja lekka i przygotowana do samodzielnego montażu. Produkt możesz pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników - w ten sposób w kilka sekund nadasz swojemu mieszkaniu wyjątkowego charakteru.

Ważnym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC AD24 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, można więc w indywidualny sposób dopasować do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania można wykorzystać każdą farbę niezawierającą rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa NMC AD24 do samodzielnego montażu.

Sufitowa listwa NMC AD24 Arstyl jest lekka i gotowa do samodzielnego montażu. Własnoręczne przymocowanie tego typu dekoracji pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które mógłbyś niepotrzebnie wydać na zatrudnienie kosztownej ekipy remontowej. Dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus pomogą w szybki sposób samodzielnie przymocować listwę na styku ściany i sufitu, odmieniając swoje wnętrze nie do poznania.

Listwa NMC AD24 - pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Reagujemy na wszelkie pytania i wątpliwości naszych klientów, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi wyborami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Doradzimy w kwestii montażu listew, jak i również wyboru odpowiedniego kleju montażowego w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: