• -5%

Mardom Decor MDB172F/MD172F Listwa sufitowa

120,90 zł 114,86 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114.86 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDB172F o efektownym kształcie pokryta jest powłoką zabezpieczającą (gruntem). Jest trwała, odporna na uszkodzenia oraz wilgoć. Doskonale zamaskuje nierówności, zakończenia tapet i pęknięcia znajdujące się przy suficie. Listwa Mardom MDB172 Flex jest niezwykle lekka oraz łatwa w montażu nawet przy krzywiznach ścian jak łuki. Jest to produkt gotowy do pomalowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  MDB172F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa elastyczna Mardom Decor MDB172F Flex

Listwa sufitowa w wersji flex to specyficzny rodzaj listwy ozdobnej, który wyróżnia się ogromną giętkością, co umożliwia użycie jej nawet w przypadku, gdy mamy w pomieszczeniu nierówne ściany, w tym również łuki. Jest to więc listwa ozdobna, która idealnie dopasuje się do każdej ściany.

Gięte listwy sufitowe flex, tak samo jak ich tradycyjne modele, za zadanie mają harmonizować pomieszczenie oraz nadawać mu elegancji. Po zamocowaniu ich w aranżacji możemy cieszyć się idealnym wykończeniem, a wnętrze zyskuje niezwykły styl i oryginalny charakter.

Sufitowa listwa Mardom Decor MDB172F Flex to elastyczna listwa ozdobna do wymagających wnętrz

Listwa sufitowa MDB172F Flex Mardom Decor to gięta listwa ozdobna, której celem jest ozdoba pomieszczenia, w którym występują trudne ściany jak łuki. Ponadto, może ona również ukryć niemiłe dla oka zakończenia tapety, jak i również ubytki malowania znajdujące się na styku ścian i sufitu. Ozdobna giętka listwa sufitowa Mardom Decor MDB172F Flex o prostym oraz uniwersalnym wzorze doskonale zaprezentuje się w różnorodnego rodzaju wnętrzach zarówno modernistycznych, jak i tradycyjnych.

Listwa sufitowa Mardom Decor MDB172F Flex to akcent, który podkreśli stylizację dowolnego pomieszczenia

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa MDB172F Flex Mardom Decor to akcent dekoracyjnej sztukaterii, który podkreśli charakter każdego pomieszczenia, uwydatniając jego design. Będzie to więc rewelacyjne rozwiązanie, by ekspresowo, łatwo oraz bez większych kosztów odmienić coś w swoim wnętrzu.

Dzięki technologii zastosowanej w czasie produkcji dekoracyjnej elastycznej listwy sufitowej Mardom Decor, jak i również użytym odpowiednio dobranym tworzywom nasz produkt zyskuje na niezmienności wyglądu przez długi czas po montażu. Będzie więc niezwykłym akcentem, doskonale prezentującym się na styku ścian i sufitu, jak i również cieszącym oko gości przez wiele lat. Nadto wysokiej jakości wykonanie z precyzją o każdy najmniejszy szczegół, a także posiadane właściwości powodują, że giętka sufitowa listwa Mardom Decor MDB172F Flex jest ponadczasowym akcentem sztukateryjnym, spełniającym wszelkie oczekiwania naszych klientów pod aspektem wyglądowym, jakościowym, jak i praktycznym.

Mardom Decor MDB172F Flex o nieskazitelnym wyglądzie i dużej trwałości

Listwa sufitowa MDB172F Flex Mardom Decor jest wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw. Perfekcyjny design oraz wysoka trwałość powodują, że elastyczna listwa MDB172F Flex Mardom rewelacyjnie zaprezentuje się w dowolnej aranżacji, łącząc ściany z sufitem w jedną wspólną całość .

MDB172F Flex Mardom Decor dzięki właściwemu zabezpieczeniu wykorzystanych przy produkcji materiałów jest odporna zarówno na wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia to zastosowanie jej w wymagających pomieszczeniach jak kuchnie i łazienki. Ponadto zaletą odporności listwy dekoracyjnej na działanie wilgoci jest możliwość jej systematycznego czyszczenia, co pozwala na odświeżenie wyglądu elastycznej listwy sufitowej MDB172F Flex Mardom Decor do stanu sprzed zakupu w dowolnym momencie.

Istotne jest to, że giętka listwa sufitowa Mardom Decor MDB172F Flex jest gotowa do pomalowania dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Daje to możliwość doboru farby tak, by finalnie elastyczna sufitowa listwa Mardom Decor MDB172F Flex pasowała bądź też kontrastowała z pozostałymi elementami stylizowanego pomieszczenia.

Giętka listwa sufitowa Mardom Decor MDB172F Flex i łatwość montażu

Giętka sufitowa listwa Mardom Decor MDB172F Flex jest stworzona z niesamowicie lekkich tworzyw, co znacznie ułatwia jej mocowanie. Co więcej, stosując kleje montażowe Mardom Decor FIX EXTRA oraz Mardom Decor FIX PRO do łączeń znajdujące się w naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl, w mgnieniu oka można zmienić każde wnętrze.

Doradztwo przy zakupie listew sufitowych

Dobór właściwej listwy elastycznej może sprawiać problemy wszystkim osobom, które niezbyt dobrze czują się w branży projektowania wnętrz, dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasze doświadczenie oraz wiedza o sztukaterii umożliwi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące listew giętkich, w tym sufitowa listwa MDB172F Flex Mardom Decor, ich parametrów, a także sposobu instalacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: