• -5%

Mardom Decor MD161(zamiennik MDB161) Listwa karniszowa

110,24 zł 104,73 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 104.73 zł

Opis produktu

Listwa karniszowa Mardom Decor MD161, wcześniej oznaczona jako MDB161, to doskonały wybór dla tych, którzy pragną ukryć zakończenia zasłon i firanek. Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowymi żłobieniami o wysokiej jakości wykonania, nawiązującymi do tradycyjnych wzorców, oraz delikatnie zaokrąglonym profilem, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd pasujący do różnych aranżacji wnętrz.

Ta listwa karniszowa jest przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników, co umożliwia dostosowanie jej do dowolnej kolorystyki pomieszczenia. Łatwość montażu oraz możliwość zastosowania w połączeniu z oświetleniem LED dodatkowo podnoszą jej funkcjonalność i walory estetyczne.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8.30
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix Pro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa karniszowa Mardom Decor MD161

Listwa Mardom Decor MD161 to model, który zachwyca pod każdym aspektem. Jej wyjątkowo klasyczny design, w połączeniu z doskonałą jakością wykonania oraz wytrzymałością użytych materiałów, czynią ją idealnym elementem sztukaterii do praktycznie każdego pomieszczenia. Marka Mardom Decor słynie z dbałości o detale i różnorodność zastosowań, co sprawia, że ta listwa karniszowa może stanowić efektowne wykończenie dla dowolnej aranżacji.

Za pomocą listwy karniszowej MD161 z łatwością zamaskujesz niedoskonałości na styku ścian i sufitu, a także ukryjesz rzucające się w oczy karnisze lub zakończenia firanek czy zasłon. istwa karniszowa Mardom Decor MD161 z powodzeniem może zdobić nie tylko domy i mieszkania, ale również obiekty użyteczności publicznej czy komercyjnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować listwę sufitową Mardom Decor MD161 w hotelach, restauracjach, sklepach, jak i w domach — salonie, sypialni, kuchni i łazience.

Listwa sufitowa Mardom Decor MD161 jako maskownica karnisza

Listwa sufitowa Mardom Decor MD161 cechuje się delikatnym żłobieniem o klasycznym charakterze oraz subtelnie zaokrąglonym profilem. To połączenie sprawia, że doskonale podkreśla połączenie ściany z sufitem, jednocześnie zapewniając idealne wykończenie. Co więcej, forma tego modelu umożliwia montaż w taki sposób, aby spełniała ona również rolę maskownicy karnisza.

Unikalna cecha tej listwy sufitowej, jaką jest możliwość wykorzystania jej jako listwy karniszowej, otwiera drzwi do doskonałego i spójnego wykończenia styku ściany z sufitem w całym pomieszczeniu, niezależnie od ilości i wielkości elementów stolarki okiennej. Maskownica karnisza bez trudu ukryje szyny karniszowe oraz niewielkie, klasyczne karnisze wraz z ich elementami mocującymi, jak żabki czy haczyki do zasłon i firanek.

Listwa karniszowa Mardom Decor MD161 z możliwością zastosowania z oświetleniem LED

Niewątpliwą zaletą listwy karniszowej Mardom Decor MD161 jest możliwość wykorzystania jej w połączeniu z oświetleniem. Dzięki charakterystycznemu profilowi tej dekoracji, łatwo można zintegrować w niej taśmę LED. Montaż tej listwy karniszowej razem z oświetleniem dodaje jej nowego wymiaru, tworząc w wnętrzu efekt wizualny, który przyciąga uwagę o każdej porze dnia.

Klimatyczne oświetlenie na styku ściany z sufitem nadaje aranżacji nowoczesny akcent. Połączone z klasycznym designem listwy karniszowej MD161 tworzy on doskonały duet, który pasuje do różnorodnych typów wnętrz. To rozwiązanie nie tylko podkreśla wyjątkowość wnętrza, lecz także dodaje mu nowego uroku i charakteru.

Prosty montaż listwy sufitowej Mardom Decor MD161

Listwa karniszowa Mardom Decor MD161 jest gotowa do samodzielnego montażu oraz pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Dzięki temu można doskonale dostosować ją do kolorystyki wnętrza, sprawiając, że idealnie komponuje się z barwą sufitu lub ścian. To pozwala na osiągnięcie wyjątkowej spójności aranżacyjnej, co jest niezwykle istotne w procesie tworzenia harmonijnego wnętrza. Montaż tej dekoracji możesz wykonać własnymi rękoma, przy użyciu odpowiednich produktów dedykowanych temu produktowi.

Potrzebna pomoc w wyborze listwy karniszowej?

Jeżeli potrzebna jest pomoc w doborze odpowiedniej sztukaterii do wnętrza, w tym listwy karniszowej Mardom Decor MD161 to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z dostępnymi w naszym sklepie internetowym produktami oraz sposobem ich montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż sufitowych listew karniszowych Mardom Decor

Montaż listwy karniszowej Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: