• -7%

ORAC DECOR P3020A Dekor

121,25 zł 112,76 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 112.76 zł

Opis produktu

Narożnik Orac Decor P3020A to wyjątkowy dodatek sztukaterii, który stanowi istotny element podczas wykańczania wnętrz po zakończeniu budowy lub w trakcie renowacji. Estetyczny wygląd aranżacji zyskuje głębię i harmonię dzięki odpowiednim elementom dekoracyjnym.

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl znajdziesz różnorodne ozdoby, w tym klasyczny, a jednocześnie ponadczasowy narożnik Orac Decor P3020A. Ten subtelny detal stanie się doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza, nadając mu elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  42.5
 • Szerokość (cm)
  42.5
 • Symbol
  P3020A
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Narożnik Orac Decor P3020A

Narożnik Orac Decor P3020A to dekoracyjny detal sztukaterii o bogatym wzornictwie, który doskonale uzupełni kompozycję ściennej aranżacji. Charakteryzuje się nie tylko estetycznym designem, ale również solidnością i odpornością na wilgoć. Świetnie prezentuje się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i stylizowanych, podkreślając unikalny charakter pomieszczenia.

Narożnik Orac P3020A został przygotowany do pomalowania farbami bez rozpuszczalników, co umożliwia łatwe dostosowanie do preferowanej kolorystyki wnętrza.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Prosty design oraz uniwersalna stylistyka ozdobnego narożnika Orac Decor P3020A umożliwiają jego zastosowanie zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w stonowanej stylistyce, jak i tych reprezentatywnych, gdzie elegancja ma szczególne znaczenie, na przykład w salonie.

Narożniki Orac Decor P3020A nie tylko pełnią funkcję ozdobną, ale również spełniają ważną rolę praktyczną, ukrywając wszelkie niedoskonałości ścian, a także maskując łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Dlatego też ten detal sztukaterii wniesie do każdego pomieszczenia nie tylko piękno, ale także praktyczne rozwiązanie.

Orac Decor P3020A – produkcja z pasją

Produkcja narożników odbywa się z dbałością o precyzję i wysoką jakość materiałów. Naszym priorytetem jest wykorzystanie nowoczesnej technologii, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd finalnego produktu. Dodatkowa powłoka ochronna narożników Orac Decor P3020A chroni je przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, zapewniając długotrwałą jakość.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Z klejami do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl montowanie zdobniczych narożników Orac Decor P3020A nie może być prostsze! Gwarantujemy Państwu, iż niezwykle łatwa instalacja sztukateryjnych elementów z linii Orac Decor pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem ekipy remontowej. Zmień swoje mieszkanie ze sztukaterią i akcesoriami Orac Decor!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

Jeśli masz pytania dotyczące sztukaterii Orac Decor, w tym narożników Orac Decor P3020A, nasi pracownicy są gotowi podzielić się swoją wiedzą. Podczas remontu pojawia się wiele wątpliwości i pytań, dlatego zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 609 142 576 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Oferujemy nie tylko narożniki, ale także panele, boazerie i listwy narożnikowe Orac Decor, które pozwolą kompleksowo odmienić wygląd Twojego mieszkania. Zainwestuj w sztukaterię i dodatki Orac Decor, aby stworzyć unikalną przestrzeń pełną elegancji i stylu.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: