• -8%

Creativa LPC-57 Listwa ścienna gładka

30,30 zł 27,88 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.88 zł

Opis produktu

Elegancka listwa ścienna Creativa LPC-57 to doskonały wybór do ekskluzywnego wykończenia dowolnego wnętrza. Produkt stworzony jest z wytrzymałych materiałów, a co więcej odznaczają się one wysoką odpornością na wilgoć. Listwa ścienna gładka LPC-57 Creativa została również przygotowana do pomalowania, a także wyróżnia się lekkością i prostotą montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.2
 • Długość (cm)
  244
 • Szerokość (cm)
  1
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
 • Zalecany klej
  klej Creativa C300 i klej do łączeń Creativa C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna gładka Creativa LPC-57

Ścienna listwa Creativa LPC-57 jako najwyższej jakości sztukateria spełni wymagania każdego wielbiciela ponadczasowych dekoracji ścian. Wyprodukowanie produktu z trwałych tworzyw oraz zadbanie o nawet najmniejsze szczegóły powoduje, że listwa nie może zostać niezauważona. Nowoczesne wzornictwo LPC-57 Creativa pozwala na zastosowanie owego detalu w dowolnej stylistyce wnętrza.

Creativa LPC-57 i jej niezwykły w swojej formie design

Ścienna listwa gładka LPC-57 Creativa to akcent dekoracyjny, który wprowadzi do każdego wnętrza eleganckiego charakteru. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowo planowanej formy, zachwycającej swoją szykownością, a zarazem uniwersalnością. Gładka ścienna listwa Creativa LPC-57 to model, który na pewno przypadnie do gustu wielbicielom nowoczesnych pomieszczeń, którzy cenią wysokiej jakości efekty ścienne bądź sufitowe w niejednym pomieszczeniu. Akcent jest zaprojektowany w taki sposób, by nie tylko zamaskować znajdujące się mankamenty malowania oraz zakończenia tapety, ale także wyczarować z ich pomocą wytworne sztukateryjne obramowania.

Wytrzymała gładka ścienna listwa Creativa LPC-57

Wyprodukowanie listwy ściennej Creativa LPC-57 z materiałów z wysokiej półki przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań sprawiło, że jest to luksusowy model. Ozdobna sztukateria pod postacią gładkiej ściennej listwy LPC-57 Creativa pomimo nadzwyczajnej delikatności formy wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością na różnego rodzaju uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Dodatkowo producent zadbał o to, aby gładka ścienna listwa LPC-57 Creativa była również wodoodporna, a więc można ją zamontować bez względu na panujące warunki.

Creativa LPC-57 i jej gotowość do samodzielnej personalizacji

Creativa LPC-57 to listwa ścienna gładka, fabrycznie przygotowana do samodzielnego pomalowania. Umożliwia to dopasowanie produktu do każdego wnętrza poprzez wykorzystanie dowolnej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Gładka ścienna listwa Creativa LPC-57 jest więc niezwykle uniwersalna.

Listwa gładka LPC-57 Creativa i sposób mocowania

Ścienna listwa Creativa LPC-57 jest ozdobną sztukaterią bezproblemową w montażu. Zamontowanie produktu na ścianie albo suficie dokonuje się jedynie za pomocą polecanych klejów montażowych oraz oczywiście właściwych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy zastosować klej montażowy C300 oraz klej do łączeń listew C310 producenta Creativa. W przypadku problemów dotyczących montażu listwy ściennej zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Rzetelne doradztwo przy doborze listew dekoracyjnych

Jeżeli wystąpią pytania albo wątpliwości dotyczące doboru, zakupu oraz mocowania elementów sztukaterii oferowanych w naszym sklepie internetowym serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Nasi profesjonaliści przybliżą parametry techniczne każdego produktu, dostępnego w naszym sklepie internetowym, a także udzielą wyczerpujących odpowiedzi związanych z ścienną listwą Creativa LPC-57.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: