Krome P8019B Czarna listwa przypodłogowa

75,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.00 zł

Opis produktu

P8019B Krome to niespotykanej jakości produkt w wyróżniającej się kolorystyce. Jest ona gotowa do montażu, odporna na wilgoć oraz wgniecenia. Produkt, jakim jest czarna listwa przypodłogowa P8019B Krome nada niezwykłego charakteru aranżacji klasycznej i nowoczesnej, efektownie podkreślając piękną podłogę.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Powłoka
  Czarna
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

P8019B Krome czarna listwa przypodłogowa

W wielu mieszkaniach i domach można znaleźć pewien istotny element, który uzupełnia całą aranżację, tworząc ją spójną i perfekcyjnie wykończoną. Dzięki zastosowaniu różnorodności dekoracji sztukatorskich, takich jak kolumny, rozety, listwy ścienne, a przede wszystkim listwy przypodłogowe, można nadać wnętrzu wyjątkowości oraz niezwykłego i estetycznego wyglądu.

Krome P8019B to elegancja i niezwykła funkcjonalność

Listwa przypodłogowa P8019B Krome jest fabrycznie pomalowana na czarno, a dzięki swoim rozmiarom świetnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Model jest bowiem łatwy i szybki w cięciu, co umożliwia samodzielne dostosowanie długość listwy do wymiarów każdego wnętrza. Charakterystyczną cechą listew przypodłogowych Krome, w tym modelu P8019B jest także ich odporność na wilgoć, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, a zarazem niesamowita lekkość oraz gotowość do montażu.

Odporna listwa przypodłogowa Krome P8019B

Należy podkreślić, że materiały, z których wykonana została czarna listwa przypodłogowa Krome P8019B, są najwyższej jakości, głównie dzięki zastosowaniu polistyrenu o dużej gęstości. Listwa przypodłogowa P8019B Krome jest odporna na wilgoć, brud i uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że posiadacze tej niezwykłej sztukaterii wykończeniowej będą cieszyć się jej niespotykanym wyglądem przez wiele lat. Ponadto, stosując listwę przypodłogową P8019B Krome bez trudu można maskować nieprzyjemne i niepożądane uszkodzenia, czy nierówności malowania widniejące na styku ścian i podłóg.

Czarna listwa P8019B to przyjemność montażu

Każdy pragnie być posiadaczem wyjątkowej aranżacji wnętrza, która będzie zachwycać zarówno domowników, jak i odwiedzających gości. Jednak dość często można spotkać się ze zdaniem, że instalacja dekoracji sztukatorskich jest problematyczna. Otóż nie! Czarna listwa przypodłogowa Krome P8019B dzięki swojej niesamowitej lekkości jest również bardzo łatwa do przymocowania. Warto również podkreślić, że do montażu tego rodzaju listew przypodłogowych wykorzystuje się wyłącznie dedykowane kleje do sztukaterii, a sam montaż odbywa się bez wiercenia, kurzu i brudu!

Pomoc fachowców w zakupie listew przypodłogowych

W przypadku problemów lub pytań dotyczących wyboru, jak i zakupu specjalnych elementów wykończeniowych, w tym np. czarnej listwy przypodłogowej Krome P8019B, zapraszamy do kontaktu. Nasza obsługa, dzięki ogromnym zasobom wiedzy chętnie pomoże zrealizować marzenia związane z odmianą, odświeżeniem, czy też wyróżnieniem każdego mieszkania. Ponadto z przyjemnością udzielimy informacji na temat dostępnych w naszym sklepie listew Krome, ich właściwości i montażu oraz odpowiednich akcesoriów niezbędnych do prawidłowego przymocowania listwy przypodłogowej Krome P8019B i nie tylko. Nasza wieloletnia praktyka, a także znajomość potrzeb rynki i naszych Klientów umożliwia nam dopasowanie odpowiednich rozwiązań do każdej stylizacji wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone w naszym sklepie.

16 innych produktów w tej samej kategorii: