Krome P8019 Biała listwa przypodłogowa

57,68 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57.68 zł

Opis produktu

Biała Listwa przypodłogowa P8019 Krome o prostym kształcie z delikatnym dekorem na górze listwy, idealnie wkomponuje się w pomieszczenia o stylu barokowym i nie tylko. Jest to mniejsza wersja stosowanej często w projektach aranżacji wnętrz listwy P12019. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość na wiele lat. Wybierając listwę P8019 Krome wprowadzisz do swojego wnętrza niezwykły styl i elegancję.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  P8019
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

P8019 Krome biała listwa przypodłogowa

Stworzona, by maskować niedoskonałości na styku ścian i podłogi, obecna w wielu polskich domach, element, który w pewnym sensie dopełnia aranżację wnętrza, zatem świadczy o wspaniałym mieszkaniu, czyli przypodłogowa listwa P8019 Krome.

Bardzo częstą próbą poprawienia wyglądu wnętrza może być zmiana firan, zakup nowych mebli lub po prostu odmalowanie ścian. Bardzo często niedocenianym sposobem aranżacji jest korzystanie ze sztukaterii wnętrza. Dzięki wykorzystaniu ozdób sztukateryjnych, takich jak kolumny, rozety, listwy ściennej, czy przypodłogowej, możliwe staje się nadanie wnętrzu wyjątkowości, nietuzinkowego wyglądu, a także estetyki. Co więcej, dzięki wykorzystaniu listwy P8019 Krome można wydobyć pełnię potencjału domu lub mieszkania.

Listwa przypodłogowa P8019

Listwa przypodłogowa P8019 Krome została pomalowana na biało oraz ma 240 cm długości, co oznacza, że sprawdzi się w udoskonaleniu wystroju dużych pomieszczeń. Co ważne, mając na uwadze naszych najbardziej rygorystycznych klientów, istnieje możliwość samodzielnej modyfikacji długości listwy we własnym zakresie.

Cechą wyróżniającą dla przypodłogowych listew od Krome, w tym modelu P8019 jest również ich wytrzymałość na wilgoć, zabrudzenia, jak i uszkodzenia mechaniczne, gotowość do montażu, niebywała lekkość, co w znaczącym stopniu ułatwia jej zamontowanie na styku ścian i podłogi.

Niebywała praktyczność białe listwy Krome P8019

Należy zauważyć, że tworzywa, z których wykonane zostały listwy przypodłogowe P8019 Krome są najwyższej klasy jakości, przede wszystkim z uwagi na wykorzystanie polistyrenu wysokiej gęstości. Listwy przypodłogowe P8019 są odporne na zabrudzenia wilgoć oraz uderzenia, co oznacza, że właściciele tej nietuzinkowej listwy będą mogli się cieszyć jej niesamowitym wyglądem przez wiele lat. Ponadto, przy wykorzystaniu listew przypodłogowych Krome możliwe jest zamaskowanie nieestetycznych oraz niechcianych uszkodzeń, które mogły powstać na styku ścian i podłogi np. podczas remontu.

P8019 Krome - listwa marzeń!

Każdy chciałby mieć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż pewnego rodzaju ozdób sztukateryjnych może być wyjątkowo problematyczny. Na szczęście nie dotyczy to listew przypodłogowych P8019 Krome, gdyż ze względu na ich niebywałą lekkość są także bardzo łatwe w montażu.

Porady fachowców

Jeśli pojawią się pytania dotyczące zakupu lub wyboru listew wykończeniowych Krome P8019, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy, którzy dysponują ogromnymi zasobami wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniem, odpowiedza Państwu na wszelkie pytania oraz rozwieją wszystkie wątpliwości.

Co ważne, zapewniamy naszym klientom informacje w zakresie charakterystyki danej listwy, sposobu jej instalacji oraz doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Ponadto, wieloletnia praktyka pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz dobrać odpowiednie dla nich rozwiązania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: