Krome P10018B Czarna listwa przypodłogowa

85,70 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 85.70 zł

Opis produktu

Czarna listwa przypodłogowa P10018B Krome to wyjątkowy produkt o niezwykle nowoczesnej kolorystyce, która swoją prostą formą doskonale wkomponuje się w loftowe, czy też modernistyczne wnętrza, podkreślając piękno każdej podłogi. P10018B Krome jest odporna na wilgoć i uderzenia, a dzięki lekkości i gotowości do montażu w szybki sposób odmieni dowolną aranżację pomieszczenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Powłoka
  Czarna
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

P10018B Krome czarna listwa przypodłogowa

Czarne listwy przypodłogowe Krome P10018B spełniają nie tylko istotne funkcje, ale stanowią również ciekawy element ozdobny. Jest to rodzaj sztukaterii wykończeniowe, który przede wszystkim maskuje nieestetyczne miejsca między podłogą a ścianami, w tym zakrywają szczeliny dylatacyjne. Ma to duże znaczenie estetyczne i praktyczne, ponieważ dzięki temu listwa przypodłogowa Krome P10018B chroni dolne części ścian przed mechanicznym uszkodzeniem i brudem, ograniczając gromadzenie się w nich kurzu.

Listwa przypodłogowa Krome P10018B to model zaprojektowany w celu maskowania niedoskonałości między ścianami a podłogą, a zarazem dekoracja, która w wielu domach i nie tylko zwiększy potencjał każdego wnętrza.

Praktyczność listwy Krome P10018B

P10018B Krome to listwa przypodłogowa fabrycznie pomalowana na czarno, która spełni oczekiwania nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Cechą wyróżniającą listwy przypodłogowe Krome, w tym model P10018B jest ich odporność na wilgoć, zabrudzenia i uderzenia. Model jest ponadto łatwy w samodzielnym cięciu, co pozwala na dopasowanie jego rozmiarów do każdego pomieszczenia.

Trwała listwa przypodłogowa Krome P10018B

Należy naznaczyć, że tworzywa, z których zostały wykonane listwy przypodłogowe Krome P10018B, mają są z najwyższej klasy jakości, co sprawia, że są one odporne na zabrudzenia, wilgoć i wgniecenia. Czarna listwa przypodłogowa Krome P10018B jest więc produktem, który cieszy wzrok swoim fantastycznym wyglądem przez wiele lat. Ponadto, stosując listwę przypodłogową P10018B Krome uzyskuje się efekt perfekcyjnego wykończenia wnętrza, dzięki zamaskowaniu niepożądanych, nieprzyjemnych dla oka mankamentów, które występują na styku ścian i podłogi w każdym pomieszczeniu.

Listwa przypodłogowa P10018B i przyjemność montażu

Czarna listwa przypodłogowa P10018B Krome to model sztukaterii wykończeniowej, który dzięki niesamowitej lekkości jest bardzo łatwy do zamontowania przy każdym styku ścian i podłogi. Do instalacji listwy P10018B Krome stosuje się wyłącznie dedykowane kleje do sztukaterii, co oznacza, że przymocowanie produktu nie wymaga użycia śrub, czy specjalistycznych narzędzi.

Z chęcią pomożemy wybrać właściwą listwę przypodłogową

Jeśli nie są Państwo pewni zakupu listwy przypodłogowej Krome P10018B na naszej stronie internetowej, albo zastanawiają się nad innymi produktami dostępnymi w ofercie to zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół to grono pracowników posiadających odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, którzy dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Staramy się dostarczać naszym klientom najdokładniejszych informacji na temat szczegółowych specyfikacji i sposobu montażu dostępnych w naszym asortymencie produktów, w tym czarnej listwy przypodłogowej Krome P10018B. Jesteśmy w stanie pomóc dopasować listwy i sztukaterię do konkretnego wykończenia wnętrza, a także wybrać odpowiednie akcesoria montażowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: