Krome PN6016 Biała listwa przypodłogowa

51,37 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 51.37 zł

Opis produktu

Biała Listwa PN6016 Krome to nowoczesny, wielofunkcyjny profil o gładkiej strukturze. Doskonale sprawdzi się między innymi jako maskowanie łączeń między ścianą a podłogą, jednakże zastosowanie profilu jest bardzo szerokie. Listwa daje ogromną ilość możliwości w projektowaniu wymarzonego wnętrza. Cokół może być użyty jako obudowa drzwiowa, listwa naścienna, listwa przypodłogowa, a także jako piękna listwa sufitowa. Warto podkreślić, że listwy przypodłogowej PN6016 marki Krome zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co wyróżnia ten profil na tle konkurencji. Długość 2400 mm pozwala uzyskać mniej łączeń, dając lepszy efekt wizualny.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  PN6016
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

PN6016 Krome biała listwa przypodłogowa

Nietuzinkowa listwa przypodłogowa PN6016 Krome pozwala zadbać o każde wyjątkowe wnętrze. Odpowiednie wykorzystanie listwy umożliwi zamaskowanie niechcianych niedoskonałości na styku ścian i podłogi, których powstanie musiało wiązać się z wypadkiem podczas remontu. Warto także dodać, że listwa przypodłogowa PN6016 Krome posiada wspaniałą specyfikę. Mianowicie, listwa poza wcześniej wspomnianą możliwością ukrycia niepożądanych niedoskonałości chroni także dolne partie ścian przed uszkodzeniami, zabrudzeniami, czy też daje możliwość ukrycia kabli biegnących wzdłuż ścian.

Należy podkreślić, że z uwagi na rosnącą popularność wykorzystania ozdób sztukateryjnych, listwa PN6016 od Krome nada niepowtarzalnej elegancji, oryginalności oraz estetyki każdej aranżacji wnętrza.

Specyfikacja białe listwy przypodłogowej PN6016

PN6016 Krome to zaprojektowana z myślą o maskowaniu niedoskonałości ściennych listwa przypodłogowa, która dopełnia aranżację wnętrza. Listwa od Krome wydobywa pełnię potencjału aranżacji wnętrza, nadając mu oryginalnego i wspaniałego wyglądu. Ponadto, PN6016 została wstępnie pomalowana na biało oraz mierzy 240 cm długości. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, warto także podkreślić, iż listwę można skracać w razie potrzeby we własnym zakresie, przez co PN6016 sprawdzi się przy zmianie wystroju każdego mniejszego, czy większego pomieszczenia.

Znamienną cechą dla przypodłogowych listew od Krome, w tym również modelu PN6016 jest ich wytrzymałość na wilgoć, zabrudzenia oraz uderzenia, a także gotowość do pomalowania, niebywała lekkość, jak i gotowość do montażu.

Ciesz się wspaniałym wyglądem PN6016 Krome przez długie lata

Listwę przypodłogową PN6016 Krome wykonano z materiałów zawierających polistyren wysokiej gęstości, przez co wyróżniają się one wysoką odpornością na wilgoć, zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, listwy marki Krome są bardzo lekkie, przez co łatwe w montażu. Biorąc pod uwagę powyższe cechy, można wysnuć wniosek, iż nie dość, że listwy są łatwe w montażu, to ich właściciele będą mogli się cieszyć wspaniałym wyglądem i wykończeniem wnętrza przez długie lata.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości odnośnie do zakupu lub wyboru przypodłogowej listwy Krome PN6016 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także odpowiedniej wiedzy na temat oferowanych przez nas listew, nasi pracownicy będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Każdemu, kto szuka bądź decyduje się na zakup naszych listew pragniemy zapewnić pomocy odnośnie do dopasowania listew do konkretnego wykończenia wnętrza, informacje o ich szczegółowej charakterystyce, sposobu montażu, jak również doboru odpowiednich akcesoriów montażowych. Co ważne, dzięki wieloletniej praktyce rozumiemy wymagania naszych klientów i jesteśmy w stanie im pomóc, czy też rozwiać wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: