Krome P8018B Czarna listwa przypodłogowa

63,81 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

P8018B Krome to niezwykły produkt o nadzwyczajnej kolorystyce. Jest to czarna listwa przypodłogowa odporna na wilgoć i uderzenia, która swoim prostym designem doskonale dopasuje się do modernistycznych i loftowych aranżacji. Czarna listwa przypodłogowa P8018B Krome jest lekka i gotowa do montażu, dzięki czemu szybko podniesie aspekt wizualny każdego wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  P8018B
 • Powłoka
  Czarna
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

P8018B Krome czarna listwa przypodłogowa

Czarna listwa przypodłogowa P8018B Krome to model zaliczany do sztukaterii z wyższej półki. W naszym sklepie dostępna jest ona w specjalnej cenie. Wysoka jakość P8018B Krome zadowoli zatem nawet najbardziej wymagających klientów. Listwa przypodłogowa P8018B Krome zmieni charakter każdej aranżacji. Jest to łatwy sposób na nadanie wnętrzom elegancji i świeżości. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że listwa Krome P8018B została wykonana z lekkich, ale solidnych materiałów. Oznacza to, że model pozostanie w swojej perfekcyjnej formie przez wiele lat. Kolejnym atutem jest także fakt, że listwa przypodłogowa Krome P8018B została całkowicie przygotowana do montażu, więc nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki.

Łatwa w montażu czarna listwa przypodłogowa

P8018B to listwa przypodłogowa marki Krome, która może być przymocowana do wybranej powierzchni natychmiast po zakupie. Dużą zaletą jest to, że nie musimy przygotowywać jej powierzchni poprzez szlifowanie, czy też malowanie. Jest to gotowy do instalacji model listwy przypodłogowej, więc do jego montażu wystarczy zakupić rekomendowany, trwały klej. Należy pamiętać, że czarna listwa przypodłogowa Krome P8018B powinna być przymocowana do podłoża pewnym ruchem. W ciągu pierwszych kilku sekund można nieco zmienić pozycję listwy, ale po chwili, gdy klej zastygnie listwa przypodłogowa P8018B Krome na stałe przymocowana do ściany.

P8018B Krome i jej atrakcyjne wzornictwo

Czarna listwa przypodłogowa P8018B Krome przyciąga wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. Jest to model utrzymany w klasycznym stylu, aczkolwiek wyróżniający się niespotykanym czarnym kolorem. Listwę przypodłogową P8018B Krome można zastosować w dowolnym pomieszczeniu zarówno w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej. Dzięki swojej trwałości i wytrzymałości świetnie sprawdzi się na przykład w salonie, jadalni, sypialni, biurze, korytarzu, a nawet łazience, gdyż listwa przypodłogowa Krome P8018B wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki użytkowania. Zagrożeniem nie jest dla niej wilgoć, zadrapanie ani uszkodzenie mechaniczne.

Praktyczna listwa P8018B Krome

Warto wspomnieć, że czarna listwa przypodłogowa Krome P8018B jest niezwykle funkcjonalna. Dzięki temu modelowi możesz umiejętnie ukryć szczelinę dylatacyjną lub pęknięcia, widoczne na styku podłogi i ścian. Pewne jest jednak to, że każdy pokój w którym zostanie zastosowana czarna listwa przypodłogowa Krome P8018B zmieni wygląd na bardziej luksusowy i przytulny zarazem.

Pomoc fachowców w wyborze listew przypodłogowych

W przypadku problemów lub pytań dotyczących zakupu specjalnych elementów wykończeniowych do dekoracji wnętrz, w tym listwy przypodłogowej Krome P8018B, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dzięki ogromnym zasobom wiedzy chętnie pomogą zrealizować marzenia związane ze zmianą wyglądu każdego mieszkania, czy innego lokalu. Ponadto z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji na temat listew Krome oferowanych w naszym sklepie, ich właściwościach i metodach montażu.

Ważne może być również zapewnienie naszym klientom pomocy w zakresie charakterystyki danej listwy przypodłogowej, sposobu jego instalacji i wyboru właściwych akcesoriów do zamontowania produktu. Ponadto wieloletnia praktyka pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i wybrać dla nich odpowiednią sztukaterię.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: