Krome P8015B Listwa przypodłogowa

68,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 68.77 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Krome P8015B najlepiej prezentuje się w aranżacjach oryginalnych i nowoczesnych, jednak jej uniwersalny wzór sprawia, że będzie doskonałym elementem wykończeniowym w każdym wnętrzu. Listwa Krome P8015B zasłoni szczelinę dylatacyjną oraz inne nierówności. Jest to produkt wytrzymały, odporny na wilgoć oraz uszkodzenia, łatwy w montażu i gotowy do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Powłoka
  Czarna
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Krome P8015B

Listwa przypodłogowa Krome P8015B to wykończeniowa listwa tradycyjnego typu, mająca za zadanie głównie maskować miejsca łączenia podłogi i ścian, a tym samym zakrywać szczeliny przy brzegach podłogi. Nie tylko poprawia to wrażenia estetyczne, ale także takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Listwa wykończeniowa chroni bowiem dolne partie ścian przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także zabrudzeniami. Co więcej, ogranicza zbieranie się w szczelinach podłogi kurzu i brudu. Pełni także funkcję dekoracyjną.

Listwa przypodłogowa Krome P8015B ma za zadanie maskować kable, przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne, które są nieodłącznym elementem montażu paneli oraz parkietu, jak i zakrywać nieestetycznie wyglądające wykończenia na styku ścian i podłogi.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa wykończeniowa to produkt kierowany do tradycjonalistów. Będzie on nadawać niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu, będąc jednocześnie elementem funkcjonalnym. Dekoracyjna listwa Krome P8015B rewelacyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi toteż sprawi, że aranżacja każdego pomieszczenia będzie zharmonizowana. Prostota designu pozwala na montaż listwy w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej.

Dzięki wysoko rozwiniętej technologii przy produkcji ekskluzywnych listew Krome P8015B nie trzeba martwić się o zmiany w jakości czy wyglądzie produktu. W ten sposób zadowolenie domowników i gości będzie trwać. Nasza listwa wykończeniowa Krome P8015B z pewnością stanie się dekoracją, która podkreśli każdą z podłóg, czego gwarancją są jej właściwości i specyfikacja.

Krome P8015B

Listwy wytworzone z wysokiej jakości materiału, fantastycznie wtapiają się w każdą stylizację pomieszczenia, dodając mu harmonii. Nasze eleganckie listwy Krome P8015B to produkty zachwycające doskonałością w każdym calu.

Bez wątpienia zaletą listew wykończeniowych Krome P8015B jest ich odporność na wilgoć oraz zniszczenia mechaniczne. Pozwala to na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez czyszczenie oraz zapewnia gwarancję niezmienności wyglądu w wyniku przypadkowego uderzenia w listwę podczas sprzątania mieszkania.

Atutem produktu jest również jego gotowość do pomalowania farbą. Listwa wykończeniowa Krome P8015B posiada powłokę, która poprawia przyczepność farby. Dzięki temu, dobierając odpowiedni kolor farby można w bardzo łatwy sposób wpasować listwę w aranżację wnętrza lub też wyeksponować ją na zasadzie kontrasty, co z pewnością doda wnętrzu oryginalnego akcentu. Ważnym aspektem jest natomiast to, by używana do malowania listwy wykończeniowej farba nie zawierała rozpuszczalników.

Niezwykle łatwy montaż listew Krome P8015B

Proponowany przez naszą firmę produkt, dzięki lekkości materiałów wykorzystanych do jego produkcji, jest niezwykle łatwy w montażu. W ofercie sklepu mamy także do zaoferowania kleje oraz akcesoria do montażu firmy Mardom Decor. To właśnie dzięki nim w szybki sposób możesz zmienić swoje wnętrze, montując listwę przypodłogową do ściany oraz zakrywając nieestetycznie wyglądające zakończenia tapet, malowania lub też szczelinę dylatacyjną.

Kleje do montażu Mardom Decor FIX PRO oraz klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA pozwoli zaoszczędzisz dużo czasu oraz pieniędzy podczas remontu mieszkania. Nie musisz wynajmować ekipy remontowej, która będzie pomagać w aranżacji wnętrza na nowo, ani tracić przez to pieniądze. Listwę przypodłogową Krome P8015B można bez większych komplikacji zamontować samodzielnie.

Pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu listwy Krome P8015B w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, jak i znajomości wszystkich produktów pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzą na zadane pytania dotyczące tradycyjnych listew przypodłogowych. Chętnie udzielimy także odpowiedzi na temat wyboru listew, ich specyfikacji, funkcjonalności oraz sposobu montażu tego rodzaju produktu, w tym wykończeniowej listwy przypodłogowej Krome P8015B.

Ponadto pomożemy w wyborze odpowiedniego kleju oraz innych akcesoriów do ich przymocowania. Doświadczenie nauczyło nas odpowiedniego podejścia do klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: