• -5%

Mardom Decor MD004 Listwa przypodłogowa

38,52 zł 36,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36.59 zł

Opis produktu

MD004 to listwa przypodłogowa, stanowiąca estetyczny detal wykończenia wnętrza na styku ścian i podłogi. Wyśmienicie podkreśla charakter aranżacji, łącząc elementy w całość i eksponując podłogę. Dodatkowo fantastycznie ukrywa kable, przewody elektryczne, a także szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD004 to listwa przypodłogowa, która może być pomalowana dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest lekka, łatwa w montażu oraz odporna na uderzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MD004
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD004 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Wbrew pozorom wykańczanie mieszkania nie jest prostym zadaniem. Decydując się na takie rozwiązanie musimy znaleźć w sobie wiele pokładów cierpliwości, jak również być przygotowanym często na zmianę naszej koncepcji. Warto dokładnie określić wszystkie założenia, jak również elementy, które chcemy wykorzystać podczas takiej pracy. Zatem na co zwrócić uwagę wykańczając mieszkanie?

Listwa przypodłogowa MD004

Zdecydowanie w naszym pomieszczeniu nawet najmniejszy detal ma bardzo duże znaczenie. Poszukując odpowiednich rozwiązań do naszego domu lub też do mieszkania powinniśmy bardzo dużą uwagę zwrócić na fakt, czy każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany. Mowa tu między innymi o listwie przypodłogowej, a szczególnie model MD004, na którą wiele osób nie zwraca większej uwagi. To właśnie dzięki listwie od Mardom Decor mamy możliwość ukrycia bardzo wielu mankamentów takich jak między innymi wystające kable lub też szczelina dylatacyjna.

Funkcjonalność MD004 od Mardom Decor

Na styku ścian oraz podłogi może bardzo często pojawić się szczelina dylatacyjna. Warto pamiętać, że nawet jeżeli wybierzemy naprawdę wysokiej jakości meble może okazać się, że właśnie taka szczelina psuje nam wizualnie cały efekt. Tym samym bardzo istotne jest aby ukryć ją i możemy to zrobić właśnie za pomocą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD004.

Duże znaczenie mają także kable w naszych pokojach. Obecnie praktycznie wszystkie urządzenia elektroniczne są podłączone do sieci i tym samym kabli w naszych pokojach jest wiele. Zazwyczaj nie tylko wyglądają bardzo nieatrakcyjnie, jak również nie są one zbyt wygodne, ponieważ łatwo można się o nie potknąć. W trosce o zdrowie swoje, jak również naszych najbliższych powinniśmy zdecydować się na taką listwę przypodłogową, na przykład model MD004.

Łatwy i szybki montaż MD004

Bardzo dużą zaletą listew przypodłogowych jest fakt, iż ich montaż jest bardzo prosty. Model MD004 zamontujesz przy pomocy specjalnego kleju Mardom Decor FIX PRO, a także wykorzystując produkt do łączeń czyli klej Mardom Decor FIX EXTRA. W trosce o jak najlepsze dopasowanie takiej listwy do pozostałych elementów wyposażenia wnętrz producenci zadbali o to, by listwę przypodłogową MD004 można było pomalować dowolną farbą, jednak nie może ona w swoim składzie zawierać rozpuszczalników.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Istotnie jednym z najważniejszych elementów w każdym mieszkaniu jest z pewnością listwa przypodłogowa, w tym prezentowany model MD004. To właśnie dzięki niej można nadać doskonały charakter naszemu wnętrzu. Nie powinniśmy zapominać również o tym, iż za pomocą takiej listwy przypodłogowej mamy możliwość ukrycia między innymi szczeliny dylatacyjnej, jak również okablowania. Bardzo ważne jest także aby pamiętać, że dzięki takiemu elementowi wyposażenia wnętrz możemy doskonale ukryć kable.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: