• -5%

Mardom Decor MD094 Listwa przypodłogowa

51,39 zł 48,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 48.82 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD094 to naprawdę niezastąpiony element w procesie wykańczania wnętrza. Jej rola jest wielofunkcyjna i wpływa na estetykę oraz funkcjonalność przestrzeni. Przede wszystkim, listwa ta stanowi doskonałe wykończenie, które eksponuje piękno podłogi i podkreśla charakter całej aranżacji.

Jedną z głównych funkcji listwy przypodłogowej MD094 jest ukrycie nieestetycznych elementów, takich jak okablowanie czy szczeliny dylatacyjne. Szczeliny dylatacyjne są nieodzowne w montażu podłóg drewnianych, paneli czy płytek ceramicznych, ponieważ kompensują naturalne zmiany rozmiaru materiałów. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD094 umożliwia ich estetyczne zakrycie, nadając pomieszczeniu schludny i spójny wygląd.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  MD094
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD094

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD094 to nie tylko element wykończenia, ale również doskonały sposób na dodanie estetyki i funkcjonalności do wnętrza. Jej rola w zakrywaniu łączenia między podłogą a ścianą, zwłaszcza szczeliny dylatacyjnej, jest kluczowa dla zachowania estetyki i ochrony przestrzeni. To także praktyczne rozwiązanie, które chroni niższe partie ścian przed uszkodzeniami oraz skumulowanym brudem.

Zastosowanie listwy przypodłogowej MD094 Mardom Decor to nie tylko kwestia funkcjonalności, ale także wzmacniania estetyki wnętrza. Jej prosty design pozwala na harmonijne łączenie podłogi i ścian, tworząc schludne wykończenie. Wybór takiego detalu jest istotny, ponieważ dodaje elegancji i wyrafinowania całej przestrzeni.

Oferowana listwa przypodłogowa MD094 Mardom Decor, dostępna w sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Jej trwałość i estetyka są zapewnione dzięki zaawansowanej technologii produkcji, co pozwala na cieszenie się pięknem i funkcjonalnością przez wiele lat. Może być wykorzystana w różnych rodzajach pomieszczeń, od domów po hotele, dodając im wyjątkowego charakteru.

MD094 Mardom Decor - praktyczne zastosowanie

Listwy przypodłogowe Mardom Decor MD094 stanowią doskonałe połączenie estetyki, funkcjonalności oraz trwałości. Ich wysoka jakość tworzywa oraz staranne wykonanie sprawiają, że są one niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem, które z łatwością wpasowuje się w różne stylizacje wnętrz.

Odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne to cechy, które czynią listwę przypodłogową MD094 jeszcze bardziej atrakcyjną. To oznacza, że bez obaw można utrzymywać ją w doskonałym stanie przez wiele lat, a także bezproblemowo odkurzać podłogę w jej otoczeniu.

Możliwość malowania listwy przypodłogowej Mardom MD094 jest kolejnym aspektem, który podkreśla jej wszechstronność. Dzięki temu można dostosować jej wygląd do konkretnego wystroju wnętrza. Ważne jest jednak, aby wybierać farby pozbawione rozpuszczalników, aby nie uszkodzić powłoki listwy i uzyskać trwałe efekty malowania.

Bardzo prosty montaż listew przypodłogowych MD094 Mardom Decor

To zdecydowanie cenna informacja, że wasz sklep oferuje nie tylko listwy przypodłogowe Mardom Decor MD094, ale również kleje i akcesoria do montażu tej firmy. Dostępność odpowiednich narzędzi do instalacji listw przypodłogowych znacząco ułatwia proces montażu dla klientów, umożliwiając im osiągnięcie profesjonalnych rezultatów bez konieczności wynajmowania fachowców.

Kleje takie jak FIX PRO i FIX EXTRA od Mardom Decor są z pewnością doskonałym dodatkiem do oferty, umożliwiając skuteczne i trwałe zamocowanie listw przypodłogowych oraz inne prace wykończeniowe. Ich stosowanie może znacznie uprościć proces remontu i zapewnić solidne wykończenie wnętrza.

Dodatkowo, możliwość samodzielnego montażu przypodłogowej listwy Mardom Decor MD094 przy użyciu dostępnych w waszym sklepie klejów i akcesoriów to korzyść dla klientów, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie osiągając profesjonalne efekty. Dzięki takiemu podejściu klientom jesteście w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania do wykańczania wnętrz.

Doradztwo przy wyborze przypodłogowych listew

W razie pytań bądź wątpliwości dotyczących wyboru listwy MD094 Mardom Decor w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak i wiedzy na temat całego asortymentu pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości i udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące nowoczesnych listew przypodłogowych. Z miłą chęcią udzielimy także porad na temat doboru listew, ich parametrów, funkcjonalności, jak i także sposobu montażu wybranego produktu, w tym wykończeniowej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD094.

Co więcej, pomożemy w doborze odpowiedniego kleju montażowego i pozostałych akcesoriów do ich przymocowania. Doświadczenie nauczyło nas kompleksowego podejścia do klienta oraz jego potrzeb związanych z aranżacją przestrzeni we własnym domu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: