• -5%

Mardom Decor MD234P Listwy przypodlogowe

55,33 zł 52,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.57 zł

Opis produktu

Listwa Mardom Decor MD234P z linii PREMIUM nie wymaga pokrycia, czy zabezpieczenia dodatkowymi powłokami, gdyż jest gotowa do montażu. Listwa nada niezwykłego charakteru wnętrzu, maskując ubytki, kable i szczelinę dylatacyjną znajdujące się na styku ścian i podłogi. Mardom MD234P PREMIUM to listwa przypodłogowa pokryta białą farbą o satynowym, wygładzającym wykończeniu. Cechuje się wysoką odporność na wilgoć oraz uszkodzenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD234P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD234P PREMIUM

MD234P Mardom Decor to rozwiązanie do niejednego wnętrza, obojętne, w jakim stylu jest urządzone. Ten model jest tradycyjnym, eleganckim oraz bardzo dobrym jakościowo akcentem wykończeniowym, który spełnia wiele funkcji, dlatego jest to idealny wybór.

Funkcje i zalety listwy MD234P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa MD234P Mardom Decor ma za zadanie ukrywać szczelinę dylatacyjną, będącą, efektem montażu we wnętrzu parkietu lub paneli. Ponadto jest to idealny sposób na zasłonięcie niedoskonałości na łączeniu ścian i podłogi. Listwa idealnie wykańcza wystrój wnętrza, który został świeżo odświeżone albo wnętrze, któremu przydałyby się modernistyczne akcenty w dobrym guście.

Kolejną zaletą białej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD234P jest jej rola o zdobna. Produkt stanowi wyróżniającą się, dekorację zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego pomieszczenia. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko ukrywać wady na styku podłogi i ścian, ale także przyczyni się do tego, że aranżacja stanie się szykowna i jakby większa, ponieważ biały kolor listwy może powiększyć optycznie większość pokoi.

Biała listwa przypodłogowa MD234P Mardom Decor wyprodukowana jest z wysoko jakościowego materiału, dzięki czemu jest wytrzymała na zarysowania oraz inne uszkodzenia. Bez trudu będzie wyglądała jak nowość również w późniejszym czasie. Ponadto nieduża waga produktu powoduje, że jest banalnie prosty w zamocowaniu.

Listwy przypodłogowe oferowane w ofercie naszego sklepu internetowego www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi i wykończeniowymi dedykowanymi dla klientów, ceniącym bardzo dobrą jakość, jak i również funkcjonalne rozwiązania.

Biała listwa MD234P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD234P o białym kolorze jest produktem z serii PREMIUM. Listwa została pokryta bowiem ekskluzywnym lakierem o właściwościach uodparniających oraz wodoodpornych. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu Mardom Decor MD234P tworzy niezwykle efektowną gładką satynową warstwę o przepięknym charakterze.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ma na celu przede wszystkim ukrywać wszystkie niedoskonałości, łączenia, pęknięcia oraz zakończenia tapety na styku podłogi i ściany, jak i również zakrywać szczeliny dylatacyjne. Ponadto listwa przypodłogowa MD234P Mardom Decor stanowi niezwykle oryginalnie wyglądający element ozdobny, który będzie pasować do każdego wnętrza, bez względu od jego aranżacji.

Przygotowana do instalacji listwa MD234P Mardom Decor

Listwa Mardom MD234P to model przygotowany do montażu, niepotrzebujący już dodatkowego malowania albo zabezpieczenia. Prezentowany w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl model został stworzony z dbałością o najmniejszy jego aspekt. Z tego powodu będzie można zachwycać się listwą Mardom MD234P przez długi czas.

Wyprodukowanie białej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD234P z doskonałej jakości materiału wzbogaca ją o wytrzymałość na wilgoć oraz inne uszkodzenia. Do zamocowania owej sztukaterii rekomendujemy znajdujący się w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Rzetelna pomoc przy doborze listew wykończeniowych Mardom

Nasi pracownicy wciąż czekają na nurtujące Państwa pytania, jak i również by rozwiać wszelkie niepewności oraz przyczynić się do tego, że dobór danej przypodłogowej listwy np. MD234P Mardom Decor stanie się doskonałym postanowieniem na długi czas.

Pomagamy doświadczeniem oraz doskonałą znajomością oferowanych w naszym sklepie produktów, a więc udzielimy odpowiedzi na dowolne pytanie dotyczące przypodłogowej listwy Mardom Decor MD234P oraz pozostałych produktów.

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy dobór produktu, wpasowujący się w aranżację wnętrza i urzeczywistniającego stawiane przez Państwa potrzeby. Dysponujemy doświadczeniem w rzetelnej obsłudze klientów, tak więc do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady i zaproponować korzystne dla Państwa rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: