• -5%

Mardom Decor MD355 Listwa przypodłogowa

58,91 zł 55,97 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55.97 zł

Opis produktu

Przypodłogowa listwa MD355 o uniwersalnej formie doskonale podkreśl każde wnętrze, zakrywając szczelinę dylatacyjną, ubytki czy też okablowanie znajdujące się na styku ścian i podłogi. Listwa MD355 Mardom Decor może zdobić każde pomieszczenie, za sprawą wysokiej odporności na uderzenia oraz wilgoć. Listwa jest lekka i łatwa w montażu. Produkt gotowy do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  LNG-11
 • Symbol
  MD355
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD355

Listwa przypodłogowa Mardom MD355 to wykończeniowa listwa tradycyjnego rodzaju, mająca za rolę maskować miejsca łączenia ścian i podłogi, w tym szczeliny dylatacyjne. Nie tylko zwiększa to estetyczne doznania, jak i również takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Listwa wykończeniowa chroni bowiem dolne partie ściany przed ewentualnymi uderzeniami, czy też zabrudzeniem. Nadto zmniejsza gromadzenie się w szczelinie dylatacyjnej brudu i kurzu, pełniąc także funkcję ozdobną.

Dostępna w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl listwa przypodłogowa MD355 Mardom to produkt dedykowany osobom, które szukają wyjątkowych ozdób. Będzie on dodawać eleganckiego charakteru niejednemu wnętrzu, jednocześnie będąc akcentem praktycznym. Dekoracyjna przypodłogowa listwa Mardom MD355 doskonale zaprezentuje się na styku podłogi i ścian czy też sprawi, że stylizacja niejednego pomieszczenia stanie się spójna. Uniwersalność formy pozwala na zamontowanie listwy przypodłogowej Mardom MD355 w aranżacji mieszkania, bądź hotelu i każdego miejsca.

Za sprawą niezwykle zaawansowanej technologii podczas produkcji listew MD355 Mardom Decor nie trzeba zatem zamartwiać się o odchylenia w specyfikacji lub prezencji produktu. Nasza listwa wykończeniowa MD355 Mardom z pewnością będzie dekoracją, podkreślającą każdą z podłóg, czego gwarancją są właściwości i specyfikacja modelu.

MD355 Mardom Decor

Listwy przypodłogowe wytworzone z wysokiej jakości materiału, rewelacyjnie wkomponują się w dowolną stylizację pomieszczenia, dodając mu charakteru. Nasze ponadczasowe listwy Mardom MD355 to produkty zachwycające doskonałością w każdym szczególe.

Niebywałą zaletą listew wykończeniowych Mardom MD355 jest ich wytrzymałość na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia to na wielokrotne odnowienie listwy wykończeniowej poprzez czyszczenie oraz zapewnia stałość wyglądu podczas ewentualnego uderzenia w listwę w czasie sprzątania mieszkania.

Zaletą modelu jest także jego przygotowanie do pomalowania farbą. Listwa przypodłogowa Mardom MD355 ma powłokę, poprawiającą nakładanie farby. Dzięki temu, wybierając właściwy kolor farby można w prosty sposób wkomponować listwę w aranżację wnętrza lub też wyróżnić na zasadzie kontrastu, co z pewnością doda wnętrzu niezwykłego wyglądu. Istotnym aspektem jest natomiast to, aby używana do pomalowania listwy przypodłogowej MD355 Mardom farba nie posiadała rozpuszczalników.

Bezproblemowy montaż listew przypodłogowych MD355 Mardom Decor

Proponowany przez naszą firmę produkt Mardom MD355, dzięki niedużej wadze tworzyw wykorzystanych do jego tworzenia jest bardzo prosty w zamocowaniu. W asortymencie sklepu internetowego mamy także do zaoferowania akcesoria do montażu oraz kleje marki Mardom Decor. To właśnie za ich pomocą w prosty sposób możesz odmienić swoje wnętrze, montując przypodłogową listwę do ściany, zasłaniając nieestetycznie wyglądające końcówki tapet, malowania, czy też szczeliny dylatacyjne.

Klej do montażu Mardom Decor FIX PRO, czy też klej na łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA pozwolą przyoszczędzić czas i zmniejszyć koszty podczas remontu domu. Nie musisz wynajmować profesjonalistów, którzy będą pomagać w aranżacji pomieszczenia od nowa. Przypodłogową listwę MD355 Mardom Decor można bez większych problemów zamontować samodzielnie.

Profesjonalna pomoc przy zakupie przypodłogowych listew

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru przypodłogowej listwy Mardom MD355 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl nawiąż kontakt z nami. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, jak i wiedzy na temat całego asortymentu pomogą pozbyć się wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzą na pytania dotyczące nowoczesnych listew przypodłogowych. Chętnie udzielimy także odpowiedzi na temat doboru listew, ich specyfikacji, zastosowania, jak i także sposobu montażu idealnego modelu, w tym dekoracyjnej przypodłogowej listwy Mardom Decor MD355.

Co więcej, udzielimy pomocy w wyborze właściwego kleju oraz pozostałych narzędzi do ich instalacji. Ogromne doświadczenie nauczyło nas profesjonalnego podejścia do każdego klienta oraz jego potrzeb dotyczących zagospodarowania dowolnej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: