• -5%

Mardom Decor MD360P Listwy przypodłogowe

112,55 zł 106,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 106.93 zł

Opis produktu

Przypodłogowa listwa Mardom Decor MD360P z kolekcji PREMIUM to gotowy do montażu produkt pomalowany na biało o wygładzającym, satynowym wykończeniu, który ukryje znajdującą się na styku ścian i podłogi szczelinę dylatacyjną i inne nierówności. Listwa przypodłogowa Mardom MD360P ze względu na pokrycie powłoką zabezpieczającą jest odporna na wilgoć oraz uszkodzenia. Jest lekka i łatwa w montażu, dlatego może perfekcyjnie wykończy każde pomieszczenie.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  MD360P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD360P PREMIUM

Mardom Decor MD360P to doskonały wybór do dowolnego pomieszczenia, niezależnie od tego, w jaki sposób zostało wystylizowane. Listwa przypodłogowa jest klasycznym, eleganckim i niezwykłym pod względem jakościowym produktem, spełniającym różne funkcje, zatem jest to idealny wybór.

Funkcje i atuty białej listwy Mardom Decor MD360P

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD360P ma na celu przysłaniać szczeliny dylatacyjne, które są, skutkiem zastosowania we wnętrzu parkietu lub paneli. Co więcej, jest to rewelacyjny sposób na ukrycie niedoskonałości na styku ścian i podłogi. Model w prosty sposób wykańcza wystrój wnętrza, który został dopiero co odświeżone lub wnętrze, któremu przydałyby się modernistyczne elementy z dobrym gustem.

Drugą zaletą listwy Mardom Decor MD360P jest jej funkcja dekoracyjna. Produkt stanowi wyróżniającą się, ozdobę zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego wnętrza. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko maskować wady na styku podłogi i ścian, ale także przyczyni się do tego, że aranżacja będzie szykowna oraz przestronna, gdyż biała kolorystyka listwy przypodłogowej powiększy optycznie pomieszczenie.

Listwa przypodłogowa MD360P Mardom Decor stworzona jest z wysokojakościowego materiału, co sprawia, że jest odporna na wgniecenia i innego rodzaju uszkodzenia. Bez trudu będzie prezentowała się jak nowa również po kilku latach. Ponadto lekkość produktu sprawia, że jest niezwykle łatwy w zastosowaniu.

Przypodłogowe listwy dostępne w asortymencie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są detalami rekomendowanymi dla klientów, ceniącym sobie wysoką jakość, a także funkcjonalne rozwiązania.

Wyjątkowa w swoim designie biała listwa przypodłogowa MD360P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa MD360P Mardom Decorw białej kolorystyce jest modelem z kolekcji PREMIUM. Listwa pokryta została bowiem najwyższej jakości lakierem o cechach wodoodpornych i zabezpieczających. Powłoka stworzona na powierzchni naszego produktu tworzy nowoczesną satynową warstwę o przepięknym wyglądzie.

Biała listwa przypodłogowa ma na celu głównie ukrywać wszystkie mankamenty, łączenia, ubytki i zakończenia tapety wzdłuż styku podłogi i ściany, jak i również ukrywać szczeliny dylatacyjne. Ponadto przypodłogowa listwa MD360P Mardom Decor stanowi niezwykle ciekawie wyglądający detal dekoracyjny, pasujący do niejednego pomieszczenia, niezależnie od stylizacji.

Gotowa do montażu listwa Mardom Decor MD360P

Listwa Mardom MD360P to model gotowy do zamontowania, niepotrzebujący już dodatkowego pokrycia czy zabezpieczenia. Dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produkt jest stworzony z niezwykłą precyzją o najmniejszy detal. Dzięki temu będzie można cieszyć się listwą MD360P Mardom przez długie lata.

Stworzenie dekoracyjnej listwy przypodłogowej MD360P Mardom Decor z wysokiej jakości tworzywa daje jej wytrzymałość na wodę oraz uderzenia. W celu zamocowania owej wykończeniowej sztukaterii zalecamy znajdujący się w naszym asortymencie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Profesjonalna pomoc przy zakupie przypodłogowych listew Mardom

Nasi profesjonaliści wciąż czekają na nurtujące Państwa pytania, jak i również by pozbawić wszystkich niepewności oraz spowodować, że dobór danej przypodłogowej listwy m.in. Mardom Decor MD360P będzie doskonałym krokiem oraz inwestycją na długi czas.

Służymy doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat dostępnych produktów, dlatego udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie związane z przypodłogową listwą MD360P Mardom Decor bądź każdego innego modelu.

Chętnie uprościmy wybór produktu, wpisujący się w stylistykę mieszkania i spełniającego wszystkie oczekiwania. Dysponujemy doświadczeniem w rzetelnej obsłudze klientów, zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, starając się udzielić wszechstronnej porady oraz zaprezentować korzystne dla Państwa rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: