• -5%

Mardom Decor MD359P Listwy przypodłogowe

57,30 zł 54,44 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.44 zł

Opis produktu

Przypodłogowa listwa Mardom Decor MD359P PREMIUM pomalowana na biało o wygładzającym, satynowym wykończeniu, to gotowy do montażu produkt, który ukryje znajdujące się na styku ścian i podłogi nierówności, w tym szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Mardom MD359P ze względu na odporność na wilgoć oraz uszkodzenia perfekcyjnie wykończy każde pomieszczenie. Listwa jest lekka, a także łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  MD359P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD359P PREMIUM

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359P to rozwiązanie do każdego pomieszczenia, obojętne, w jakim stylu jest urządzone. Ten model jest ponadczasowym, eleganckim oraz niezwykłym pod względem jakościowym akcentem wykończeniowym, spełniającym wiele funkcji, zatem jest to idealny wybór.

Niezwykłość listwy przypodłogowej MD359P Mardom Decor

Biała listwa przypodłogowa MD359P Mardom Decor ma za zadanie ukrywać szczelinę dylatacyjną, która jest, efektem montażu we wnętrzu paneli lub parkietu. Dodatkowo jest to rewelacyjny sposób na zamaskowanie mankamentów na styku ścian i podłogi. Listwa z łatwością wykańcza wnętrze, które zostało dopiero co odnowione bądź takie, któremu brakuje modernistycznych detali z dobrym gustem.

Drugą zaletą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD359P jest rola ozdobna. Model stanowi oryginalną, dekorację zarówno tradycyjnego, jak i modernistycznego pomieszczenia. Przypodłogowa listwa będzie nie tylko maskować mankamenty, ale również sprawi, że aranżacja będzie nieskazitelna oraz przestronna, ponieważ biały kolor listwy przypodłogowej może powiększyć optycznie pomieszczenie.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359P wykonana jest z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest odporna na uderzenia i innego rodzaju uszkodzenia. Będzie wyglądała jak nowa nawet w późniejszych latach. Ponadto lekkość produktu sprawia, że jest bardzo prosty w montażu.

Przypodłogowe listwy oferowane w asortymencie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są akcentami sztukateryjnymi i wykończeniowymi przeznaczonymi dla klientów, ceniącym wysoką jakość, a także funkcjonalne technologie.

Ekskluzywna biała listwa przypodłogowa MD359P Mardom Decor

Przypodłogowa listwa MD359P Mardom Decoro białym kolorze jest modelem z serii PREMIUM. Listwa wykończeniowa pokryta została bowiem najwyższej jakości lakierem o właściwościach wodoodpornych i zabezpieczających. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu Mardom Decor MD359P tworzy nowoczesną satynową warstwę o ekskluzywnym charakterze.

Przypodłogowa listwa w kolorze białym ma za zadanie głównie maskować wszystkie niedoskonałości, łączenia, ubytki i końcówki tapety na styku ściany i podłogi, jak i również zakrywać szczeliny dylatacyjne. Ponadto przypodłogowa listwa Mardom Decor MD359P stanowi bardzo oryginalnie prezentujący się detal ozdobny, który będzie pasować do dowolnego wnętrza, bez względu od jego aranżacji.

Gotowa do instalacji biała listwa MD359P Mardom

Listwa przypodłogowa Mardom MD359P to produkt gotowy do zamontowania, niepotrzebujący już żadnego dodatkowego malowania lub wzmocnienia. Oferowany przez nasz sklep www.maszwnetrze.pl produkt jest stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu można zachwycać się listwą MD359P Mardom przez długie lata.

Wyprodukowanie białej przypodłogowej listwy MD359P Mardom Decor z wysokiej jakości materiału wzbogaca ją o wytrzymałość na wodę i uszkodzenia. Do montażu owej sztukaterii polecamy dostępny w naszym asortymencie klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, a także klej montażowy Mardom Decor FIX PRO.

Rzetelna pomoc przy zakupie listew wykończeniowych Mardom

Nasi pracownicy wciąż czekają na nurtujące Państwa pytania, a także by rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawić, że wybór listwy przypodłogowej m.in. Mardom Decor MD359P będzie doskonałym krokiem oraz na lata.

Pomagamy doświadczeniem oraz ogromną znajomością oferowanych w naszym sklepie modeli, dlatego odpowiemy na jakiekolwiek pytanie dotyczące przypodłogowej listwy Mardom Decor MD359P oraz innych modeli.

Z miłą chęcią ułatwimy wybór detalu, wpasowujący się w wystrój wnętrza i spełniającego stawiane przez Państwa wymagania. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze klienta, tak więc każdego traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaoferować najkorzystniejszy produkt.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: