• -5%

Mardom Decor MD020 Listwa przypodłogowa

157,73 zł 149,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.85 zł

Opis produktu

MD020 to dekoracyjna listwa przypodłogowa Mardom Decor, która świetnie komponuje się ze stylizowanymi oryginalnymi aranżacjami, jednak jej klasyczne wzornictwo powoduje, że sprawdza się ona również w innych stylizacjach wnętrz. Listwa Mardom MD020 oprócz perfekcyjnej prezencji ma na celu zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej. Produkt jest gotowy do pomalowania, trwały, odporny na wilgoć i uszkodzenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  19.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Symbol
  MD020
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD020 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Piękne i eleganckie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz dodają szyku I klasy każdemu pomieszczeniu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 z pewnością należy właśnie do takich elementów - jej piękne design oraz perfekcyjne wykonanie będzie współgrał z każdym wnętrzem, nawet tym najbardziej wyszukanym i wyrafinowanym.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020

Totalnie nietuzinkowa listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 to produkt, którego zdecydowanie wcześniej brakowało na rynku elementów wykończenia wnętrz. Listwa wykonana jest z doskonałej jakości materiału, jakim jest polimer HD, a zatem jest nie tylko piękna, Ale ma również doskonałe parametry, jeżeli chodzi o odporność na przykład na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Wysokość listwy to aż, 19,8 cm, dzięki czemu listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020, którą u góry zdobi ciekawy rant, wygląda wyjątkowo i pięknie kontrastuje z każdym kolorem ściany i sposobem jej wykończenia. Ta listwa przypodłogowa będzie fantastycznie współgrać ze stylem eleganckim, skandynawskim, rustykalnym i nowoczesnym, ale też po prostu ze stylem Twojego mieszkania.

MD020 i jej aspekty praktyczne

Aspekty wizualne jakie wnosi do wnętrza listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 bez wątpienia są bezdyskusyjne - dzięki tej listwie każda przestrzeń nabiera szyku i elegancji. Montaż listwy przypodłogowej ma jednak również spore znaczenie funkcjonalne. Wysoka listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 doskonale radzi sobie między innymi z ukryciem szczeliny dylatacyjnej oraz wszelkich niedociągnięć, jakie powstają na styku ścian oraz podłogi. Dzięki temu wnętrze wygląda bardziej spójnie oraz ukryte są wszystkie mało atrakcyjne elementy. Pod listwą można schować również wszelkie kable prowadzące na przykład do sprzętu RTV. Pod tym względem listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 jest niezastąpiona. Łatwo ją też pomalować farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Sposób motażu Mardom Decor MD020

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 to produkt bardzo prosty w montażu, a zatem może zająć się tym samodzielnie każdy pan domu, bez angażowania pracowników ekipy remontowo-budowlanej. Do przyklejenia listwy przypodłogowej można użyć kleju Mardom Decor Fix Pro i Mardom Decor Fix Ekstra. Po użyciu tych klejów listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 umocowana jest w sposób trwały, dzięki czemu na ścianie nienagannie trzyma się przez wiele lat. Produkt jakim jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD020 to za ten produkt najwyższej jakości, funkcjonalny i dodający szyku i elegancji każdemu wnętrzu.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: