• -5%

Mardom Decor MD017P Listwy przypodłogowe

56,30 zł 53,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53.49 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017P z linii PREMIUM pokryta jest najwyższej jakości białą farbą wygładzającą, tworzącą satynową powłokę cechującą się właściwościami wodoodpornymi i zabezpieczającymi. Listwa świetnie zamaskuje ubytki, szczelinę dylatacyjną oraz inne nierówności na styku ścian i podłogi, doskonale wykańczając wnętrze. Listwa Mardom MD017P PREMIUM jest gotowa do montażu. Nie wymaga żadnego dodatkowego pokrycia ani zabezpieczenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  MD017P
 • Kolekcja
  Premium
 • Powłoka
  Biała satynowa
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa biała Mardom Decor MD017P PREMIUM

Listwa przypodłogowa MD017P Mardom Decor w kolorze białym to rewelacyjne rozwiązanie do każdego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzone. Ten model jest tradycyjnym, eleganckim oraz niezwykłym pod względem jakościowym produktem, spełniającym podstawowe funkcje, zatem jest to idealny wybór.

Zalety listwy Mardom Decor MD017P i jej funkcje

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017P ma na celu maskować szczeliny dylatacyjne, będące skutkiem zastosowania w pomieszczeniu parkietu bądź paneli. Dodatkowo jest to sprawdzony sposób na zasłonięcie wad na styku ścian i podłogi. Listwa w prosty sposób wykańcza pomieszczenie, które zostało dopiero co odświeżone albo takie, któremu brakuje nowoczesnych detali nawiązujących do obecnych trendów.

Kolejnym atutem białej listwy przypodłogowej MD017P Mardom Decor jest funkcja ozdobna. Produkt będzie stanowić wyróżniającą się ozdobę zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego pomieszczenia. Listwa przypodłogowa będzie nie tylko maskować mankamenty, ale także przyczyni się do tego, że stylistyka wnętrza stanie się szykowna i przestronna, ponieważ biała kolorystyka listwy przypodłogowej powiększy optycznie pomieszczenie.

Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD017P stworzona jest z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu jest odporna na wgniecenia oraz inne czynniki. Bez trudu będzie prezentowała się jak nowa również po kilku latach. Co więcej, lekkość produktu sprawia, że jest niezwykle łatwy w instalacji.

Przypodłogowe listwy dostępne w asortymencie na naszej stronie sklepu www.maszwnetrze.pl, są detalami rekomendowanymi klientom, którzy cenią bardzo dobrą jakość, czy też funkcjonalne pomysły.

Biała listwa Mardom Decor MD017P

Przypodłogowa listwa MD017P Mardom Decor o białym kolorze jest modelem z serii PREMIUM. Listwa pokryta została najwyższej jakości lakierem o właściwościach wodoodpornych i zabezpieczających. Stworzona z lakieru powłoka na powierzchni modelu MD017P Mardom Decor tworzy niezwykle efektowną satynową warstwę o ekskluzywnym charakterze.

Biała listwa przypodłogowa ma za zadanie przede wszystkim przysłaniać wszelkie niedoskonałości, łączenia, pęknięcia i zakończenia tapety wzdłuż styku podłogi i ściany, jak i również zakrywać szczelinę dylatacyjną. Oprócz tego listwa przypodłogowa MD017P Mardom Decor stanowi niezwykle ciekawie wyglądający element ozdobny, który będzie pasować do dowolnego wnętrza niezależnie od jego aranżacji.

Przygotowana do instalacji biała listwa przypodłogowa MD017P Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom MD017P to model gotowy do natychmiastowego montażu, który nie wymaga już dodatkowego malowania lub zabezpieczenia. Dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl model został wyprodukowany z niezwykłą precyzją o każdy detal. Dzięki temu można cieszyć się nim przez wiele lat.

Wykonanie ozdobnej listwy przypodłogowej MD017P Mardom Decor z najwyższej klasy materiału wzbogaca ją o wytrzymałość na wilgoć i uszkodzenia. W celu zamocowania owej sztukaterii wykończeniowej rekomendujemy znajdujący się w naszej ofercie klej do łączeń Mardom Decor FIX elastyczny, a także klej montażowy Mardom Decor FIX.

Najwyższej jakości pomoc przy wyborze listew wykończeniowych Mardom

Nasi profesjonaliści wciąż czekają na nurtujące Państwa pytania, jak i również aby pozbawić wszelkich niepewności i sprawić, że wybór białej listwy przypodłogowej m.in. Mardom Decor MD017P stanie się najlepszą decyzją i na długi czas.

Służymy doświadczeniem oraz rzetelną znajomością posiadanych produktów, a więc odpowiemy na dowolne pytanie dotyczące przypodłogowej listwy MD017P Mardom Decor lub też pozostałych produktów.

Z radością ułatwimy wybór produktu, wpasowującego się w wystrój pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, starając się udzielić pomocy oraz zaproponować najbardziej korzystny model.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: