• -7%

ORAC DECOR SX105Flex Listwa przypodłogowa

269,30 zł 250,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 250.45 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX105 FLex to elastyczna listwa wykończeniowa o efektownej formie pasującej do każdej aranżacji wnętrza. Giętka listwa Orac SX105F podkreśli każdą podłogę, ochraniając ściany przed uderzeniami w przypadku łuków ściennych. Listwa zamaskuje również nieestetyczne kable, przewody i szczelinę dylatacyjną. Można ją pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, wpasowując listwę do kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  SX105 Flex
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

SX105 Flex Orac Decor elastyczna listwa przypodłogowa

Elastyczna przypodłogowa listwa Orac Decor SX105 Flex jako produkt wysokiej jakości spełni wymagania niejednego wielbiciela ekskluzywnego wykończenia styku podłogi i ścian. Stworzenie modelu z trwałych materiałów oraz dbałość o najmniejsze szczegóły powoduje, że obok listwy przypodłogowej SX105 Flex Orac nie można przejść obojętnie. Jej elastyczność rewelacyjnie dostosowuje się do wielorakich zaokrągleń jak na przykład łuki, natomiast wyrafinowane wzornictwo pozwala na wykorzystanie produktu w niejednym pomieszczeniu.

SX105 FLEX i prosta forma

Gięta listwa przypodłogowa SX105 Flex Orac Decor to sztukateria, która wniesie do dowolnego wnętrza wyjątkowego oblicza. Jest to spowodowane szczegółowo przemyślanej formy, zachwycającej swoją uniwersalnością, a zarazem jest prawdziwie efektowna. Przypodłogowa listwa Orac Decor SX105 Flex to produkt, który zapewne przypadnie do gustu wielbicielom bardziej modernistycznych pomieszczeń, ceniących niepowtarzalne wykończenie na styku ścian i podłogi w dowolnym wnętrzu. Model został wyprodukowany w taki sposób, by nie tylko zasłonić znajdującą się w tym miejscu szczelinę dylatacyjną, czy mankamenty malowania, ale również nieestetyczne kable. Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX105 Flex jest więc nie tylko niespotykanie widowiskowa, ale również wyjątkowo praktyczna.

Trwała giętka przypodłogowa listwa SX105 FLEX

Stworzenie giętkiej przypodłogowej listwy SX105 Flex Orac Decor z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu zaawansowanych technologii spowodowało, że jest to model z wyższej półki. Wykończeniowa sztukateria w postaci listwy SX105 FLEX pomimo swojej giętkości wyróżnia się doskonałą trwałością na uderzenia, zarysowania, a nawet wgniecenia. Ponadto marka zadbała o to, aby przypodłogowa listwa Orac Decor SX105 Flex była także odporna na wodę, tak więc wykorzystał w tym celu właściwe tworzywa.

SX105 FLEX i jej gotowość do pomalowania

SX105 FLEX to listwa przypodłogowa Orac Decor, która została fabrycznie przygotowana do samodzielnego malowania. Pozwala to na wkomponowanie produktu teoretycznie do niejednego pomieszczenia poprzez użycie wybranej przez siebie farby niezawierającej rozpuszczalników. Giętka przypodłogowa listwa Orac Decor SX105 Flex daje zatem nadzwyczajne możliwości wykończeniowe.

Listwa SX105 Flex Orac Decor oraz sposób jej montażu

Gięta listwa przypodłogowa SX105 Flex Orac Decor jest sztukaterią wykończeniową niezwykle prostą w zamocowaniu. Przymocowanie produktu wzdłuż styku podłogi i ścian odbywa się jedynie przy zastosowaniu polecanych klejów montażowych oraz bezspornie niezbędnych akcesoriów znajdujących się w naszym sklepie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, trzeba użyć klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. W przypadku problemów związanych z przymocowaniem sztukaterii serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Profesjonalna pomoc w zakupie listew przypodłogowych

Jeśli mają Państwo wątpliwości toteż pytania związane z wyborem, zakupem, jak i także montażem detali sztukateryjnych znajdujących się w naszym sklepie internetowym to serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących odpowiedzi, a także objaśnią parametry techniczne każdego modelu, znajdującego się w naszym sklepie, w tym również giętej przypodłogowej listwy Orac Decor SX105 Flex.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: