Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CTA-061

61,79 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 61.79 zł

Opis produktu

Listwy sufitowe modelu CTA-061 marki Dunin Wallstar to wyjątkowo elegancki sposób na ozdobienie wnętrza. Ich montaż jest nadzwyczaj prosty, co czyni je doskonałym wyborem do dekoracji. Co istotne, listwy sufitowe Dunin Wallstar są odporne na wilgoć i cechuje je niezwykła trwałość. Ponadto, istnieje możliwość pomalowania ich farbami do wnętrz o niskiej zawartości rozpuszczalników, co pozwoli dostosować je do własnych preferencji dekoracyjnych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Waga (kg)
  0.65
 • Symbol
  CTA-061
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CTA-061

Listwy sufitowe Dunin Wallstar CTA-061 są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na upływ czasu. Dzięki zaawansowanej technologii i dbałości o szczegóły, masz pewność, że ta listwa posłuży Ci przez wiele lat.

Listwy sufitowe CTA-061, oprócz swojego oczywistego waloru dekoracyjnego, pozwalają na ukrycie różnych niedoskonałości, takich jak pęknięcia, połączenia czy nierówności tapet, które często pojawiają się w trakcie prac remontowych. Dzięki nim, każde pomieszczenie zyskuje spójne i estetyczne wykończenie, które imponuje zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym.

Dunin Wallstar CTA-061

Dunin Wallstar to renomowana marka, znana z wyjątkowych elementów sztukaterii, które wnoszą niezwykłą estetykę do wnętrz. Jednym z jej flagowych produktów są dekoracyjne listwy sufitowe, które potrafią całkowicie odmienić charakter przestrzeni. Listwy sufitowe modelu CTA-061 to jednak znacznie więcej niż tylko ozdoba - pełnią one także funkcję tuszowania wszelkich niedoskonałości w miejscach łączenia ścian i sufitu.

Listwa sufitowa Dunin Wallstar i dziecinnie prosty montaż

Montaż listwy sufitowej Dunin Wallstar CTA-061 jest tak prosty i szybki, że każdy klient będzie zadowolony z zakupu w sklepie www.maszwnetrze.pl. Oferujemy również niezbędne produkty marki Dunin Wallstar do montażu, takie jak klej WS FIXER, tradycyjna fuga WS JOINER oraz wodoodporna fuga WS AQUA JOINER.

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat produktów sztukaterii Dunin Wallstar oraz innych elementów dekoracyjnych dostępnych na stronie www.maszwnetrze.pl. Chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu i udzielą informacji dotyczących specyfikacji oraz procesu montażu detali wykończeniowych marki Dunin Wallstar, a także innych artykułów oferowanych w naszym sklepie, włączając w to kleje montażowe oraz fugi tradycyjne i wodoodporne.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: