Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CET-031

44,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44.72 zł

Opis produktu

Sztukateria Dunin Wallstar, w tym sufitowa listwa CET-031, stanowi doskonały sposób, aby nadać nowy charakter każdemu wnętrzu. Samodzielny montaż ozdób Dunin Wallstar jest prosty dzięki użyciu lekkich i trwałych materiałów. Co więcej, sufitowa listwa CET-031 jest gotowa do pomalowania farbą do wnętrz, co stanowi jej znaczną zaletę.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Waga (kg)
  0.3
 • Symbol
  CET-031
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CET-031

Listwy sufitowe Dunin Wallstar CET-031 to niezwykle efektowne elementy sztukaterii, które pozwalają błyskawicznie odmienić wygląd każdego wnętrza. Są nie tylko ozdobą, ale także praktycznym rozwiązaniem, ukrywającym wszelkie niedoskonałości na styku ścian i sufitu, takie jak pęknięcia czy nierówności powstałe podczas remontu.

W ofercie dostępnej na www.maszwnetrze.pl znajdą Państwo szeroki wybór sufitowych listew dekoracyjnych Dunin Wallstar, co pozwala dopasować produkt do indywidualnej stylistyki wnętrza. Bez względu na to, czy preferują Państwo klasyczny, stonowany design, czy też nowoczesne i wyraziste rozwiązania, listwy sufitowe Dunin Wallstar stanowią uniwersalne i efektowne rozwiązanie do wielu kompozycji aranżacyjnych.

Dunin Wallstar CET-031

Sufitowe listwy dekoracyjne Dunin Wallstar CET-031 to produkty, które łączą w sobie trwałość i estetykę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i zabezpieczone odpowiednimi powłokami, są odporne na wilgoć, co czyni je idealnymi do montażu w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie.

Dodatkowo, fakt, że listwy te można pomalować farbami do wnętrz, daje duże pole do kreatywnego dostosowania ich do indywidualnych upodobań i stylu wnętrza. Jednocześnie, poprawiają one przyczepność farby, co pozwala na osiągnięcie ostatecznego wyglądu ozdoby zgodnego z zamierzeniami.

Listwa sufitowa Dunin Wallstar i dziecinnie prosty montaż

Dzięki prostemu montażowi i uniwersalnemu charakterowi, sufitowe listwy Dunin Wallstar CET-031 pozwalają w prosty i szybki sposób odmienić wygląd pomieszczenia, ukrywając wszelkie niedoskonałości i nadając mu wyjątkowy charakter.

Niepozorna wykończeniowa listwa sufitowa Dunin Wallstar CET-031 to montaż tak błyskawiczny i przyjemny, że każdy z naszych Klientów będzie zadowolony z zakupu w sklepie www.maszwnetrze.pl. Proponujemy Państwu także artykuły niezbędne do zamocowania sufitowych listew marki Dunin Wallstar, czyli klej do montażu WS FIXER, fugę tradycyjną WS JOINER oraz wodoodporną WS AQUA JOINER. Samodzielna instalacja, oszczędność czasu i pieniędzy to właśnie Dunin Wallstar!

Zapraszamy do kontaktu

Nasi pracownicy mają bogatą wiedzę na temat produktów z zakresu sztukaterii, w tym listew sufitowych Dunin Wallstar CET-031 i innych dekoracyjnych elementów dostępnych na naszej stronie internetowej. Są gotowi pomóc każdemu klientowi w wyborze odpowiednich produktów i udzielić informacji na temat ich specyfikacji oraz sposobu montażu. Oprócz tego, oferujemy także informacje na temat różnych klejów montażowych i rodzajów fug, w tym tradycyjnych i wodoodpornych. Dzięki tym zasobom wiedzy i wsparciu możesz całkowicie odmienić wystrój swojego mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: