Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CTA-141

134,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134.15 zł

Opis produktu

Sufitowe listwy dekoracyjne CTA-141 od Dunin Wallstar to wyjątkowe elementy, które dają przestrzeń do kreatywnego aranżowania wnętrz. Wyróżniają się odpornością na wilgoć, trwałością oraz możliwością pomalowania farbami do wnętrz na bazie wody. Ich montaż jest niezwykle prosty, a jednocześnie doskonale tuszują wszelkie niedoskonałości i przypadkowe ubytki na ścianach.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  14.3
 • Symbol
  CTA-141
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CTA-141

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CTA-141 nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale także doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości wynikłe z prac remontowych, takie jak pęknięcia, łączenia czy inne nierówności. W rezultacie każde pomieszczenie otrzymuje spójne i estetyczne wykończenie, które z pewnością zachwyci zarówno mieszkańców, jak i odwiedzających.

Dzięki właściwemu zabezpieczeniu, ta ozdobna listwa sufitowa nadaje się do montażu nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Jest to zdecydowanie zaleta, która pozwala na wielokrotne czyszczenie, unikając problemu żółknięcia czy zabrudzeń. Co więcej, jej trwałość jest gwarantem braku wgnieceń czy rys na powierzchni.

Dunin Wallstar CTA-141

Dekoracyjne listwy sufitowe Dunin Wallstar CTA-141 to wyjątkowe elementy sztukaterii, które oferują szybką i znaczącą odmianę wyglądu wnętrza. Nie tylko stanowią one ozdobę, nadając pomieszczeniom estetyczny charakter, ale również sprytnie ukrywają wszelkie niedoskonałości na styku ścian i sufitu.

Specjalne powłoki pokrywające listwę sufitową poprawiają przyczepność farby, co umożliwia dostosowanie wyglądu ozdoby do istniejącego stylu wnętrza lub stworzenie kontrastu w aranżacji. Ważne jest jednak, aby używać farb do wnętrz bez rozpuszczalników. Dzięki temu można zobaczyć, jak szybko i łatwo można przekształcić wystrój nie tylko pojedynczego pokoju, ale także całego mieszkania.

Listwa sufitowa Dunin Wallstar prosty montaż

Montaż dekoracyjnej listwy sufitowej Dunin Wallstar CTA-141 jest niezwykle prosty i przyjemny, co z pewnością zadowoli każdego klienta dokonującego zakupu na stronie www.maszwnetrze.pl. Oferujemy również niezbędne produkty do montażu listew sufitowych marki Dunin Wallstar, takie jak klej do montażu WS FIXER, tradycyjna fuga WS JOINER oraz wodoodporna fuga WS AQUA JOINER. Samodzielny montaż przynosi oszczędności czasu i pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy posiadają obszerną wiedzę na temat produktów marki Dunin Wallstar, włączając w to dekoracyjne listwy sufitowe. Są gotowi pomóc każdemu klientowi w wyborze odpowiednich produktów i dostarczyć informacji dotyczących specyfikacji oraz procesu montażu detali wykończeniowych marki Dunin Wallstar, a także innych produktów dostępnych w naszym sklepie, włączając w to kleje montażowe oraz fugi tradycyjne i wodoodporne. Pozwólcie nam pomóc Wam odmienić swoje wnętrza w wyjątkowy sposób.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: