Listwa sufitowa gładka Dunin Wallstar CTA-071

62,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 62.60 zł

Opis produktu

Dekoracyjne listwy sufitowe Dunin Wallstar CTA-071 to wyjątkowe elementy, które nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Stanowią one piękne ozdoby sufitu, łączące w sobie lekkość i wyjątkową trwałość. Co więcej, listwy te są gotowe do malowania farbami przeznaczonymi do wnętrz, wolnymi od rozpuszczalników. Co istotne, te sufitowe listwy doskonale tuszują wszelkie niedoskonałości na ścianach, które mogą pojawić się podczas prac remontowych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Waga (kg)
  0.4
 • Symbol
  CTA-071
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Dunin Wallstar CTA-071

Ta sufitowa listwa dekoracyjna Dunin Wallstar CTA-071 jest odpowiednio zabezpieczona i nadaje się do montażu nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Daje to możliwość wielokrotnego czyszczenia produktu, unikając przy tym żółknięcia lub zabrudzenia. Co więcej, trwałość sztukaterii Dunin Wallstar gwarantuje, że nie pojawią się na niej wgniecenia ani zarysowania.

Listwa sufitowa została pokryta specjalnymi powłokami, które poprawiają przyczepność farby. Dzięki temu można łatwo dostosować jej ostateczny wygląd do istniejącego stylu wnętrza lub stworzyć kontrast w aranżacji. Pamiętajmy jednak, że farba do wnętrz używana do malowania sztukaterii nie powinna zawierać rozpuszczalników. To prosta i szybka metoda na przekształcenie wyglądu nie tylko jednego pokoju, ale całego mieszkania.

Dunin Wallstar CTA-071

Listwy sufitowe są wyjątkowymi elementami sztukaterii, które w szybki i efektowny sposób potrafią przekształcić wnętrza. Listwa sufitowa Dunin Wallstar CTA-071 to nie tylko efektowny dodatek, który podnosi walory wizualne pomieszczenia, ale także praktyczny element, ukrywający wszelkie niedoskonałości na połączeniu ściany i sufitu.

Oprócz swojej oczywistej funkcji dekoracyjnej, ta listwa sufitowa pozwala skutecznie zatuszować różne niedoskonałości, takie jak pęknięcia, nierówności czy miejsca po łączeniach tapet, które często pojawiają się w trakcie prac remontowych. Dzięki niej, każde pomieszczenie zyskuje spójne i estetyczne wykończenie, które zachwyca zarówno naszych klientów, jak i ich gości.

Listwa sufitowa Dunin Wallstar montaż

Montaż wykończeniowej listwy sufitowej Dunin Wallstar CTA-071 jest tak prosty i przyjemny, że każdy z naszych klientów będzie zadowolony z zakupu w sklepie www.maszwnetrze.pl. Oferujemy również artykuły niezbędne do zamocowania sufitowych listew marki Dunin Wallstar, takie jak klej montażowy WS FIXER, tradycyjna fuga WS JOINER oraz wodoodporna fuga WS AQUA JOINER. Dzięki samodzielnemu montażowi oszczędzicie Państwo czas i pieniądze, co jest jednym z głównych atutów oferty Dunin Wallstar!

Zapraszamy do kontaktu

Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę na temat dostępnych elementów dekoracyjnych na www.maszwnetrze.pl. Są gotowi służyć pomocą w wyborze odpowiednich produktów oraz dostarczać informacje dotyczące specyfikacji i procesu montażu detali wykończeniowych. Oferujemy także wsparcie w kwestiach związanych z klejami montażowymi oraz fugami, zarówno tradycyjnymi, jak i wodoodpornymi. Pozwólcie nam pomóc w odmienieniu Waszego wnętrza tak, żebyście nie mogli go poznać!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: