• -7%

NMC IL2 Listwa sufitowa

195,76 zł 182,05 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 182.05 zł

Opis produktu

Listwa NMC IL2 to ozdobna listwa sufitowa o uniwersalnej formie, niezwykle efektowna i elegancka. Wykonana jest z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, zapewniając trwałość i odporność na uszkodzenia. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL2 jest lekka i bardzo prosta w zamontowaniu. Dzięki klasycznemu wykonaniu, wkomponuje się w każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru poprzez perfekcyjne wykończenie.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Listwa nie zawiera oświetlenia LED.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Oświetleniowa listwa sufitowa NMC IL2

Listwa oświetleniowa IL2 NMC to produkt, który doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniach i domach, jak i lokalach komercyjnych. Listwa sufitowa IL2 NMC będzie zatem najlepszym rozwiązaniem na wyróżnienie wnętrza, a także zapewnienie perfekcyjnego wykończenia styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa IL2 NMC to nowoczesny design

Listwa sufitowa IL2 NMC jest niezwykle wszechstronna. Możemy ją zainstalować w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu, nawet w łazience i kuchni - tam, gdzie panuje najwyższa wilgotność, a to za sprawą stworzenia z wilgocioodpornych materiałów. Ponadto produkt, jakim jest listwa sufitowa IL2 NMC to połączenie klasycznej sztukaterii z nowoczesnymi rozwiązaniami. Listwa daje bowiem możliwość montażu z oświetleniem w postaci taśmy LED, co pozwala na szybkie przekształcenie listwy w efektowne oświetlenie podsufitowe.

Listwa IL2 NMC i jej gotowość do malowania

Listwa sufitowa IL2 NMC ze względu na fakt, iż wykonana jest z materiałów najlepszej jakości bez przeszkód będzie zdobić każde wnętrze. Natomiast, dzięki pokryciu jej białym podkładem jest produktem gotowym do pomalowania na dowolny kolor. Jedynym warunkiem jest to, że farba używana do malowania oświetleniowej listwy sufitowej NMC IL2 w swoim składzie nie może zawierać różnych rodzajów rozpuszczalników. Do pomalowania modelu można zatem wykorzystać m.in. farby akrylowe, silikonowe, czy też lateksowe.

Montaż listwy oświetleniowej IL2 NMC

Jaki jest najłatwiejszy sposób montażu oświetleniowej listwy sufitowej IL2-NMC? Najlepszym rozwiązaniem jest użycie dedykowanych do tego produktów jakimi są klej montażowy NMC Adefix New i klej do łączeń listew NMC Adefix Plus. Ponadto w celu zmniejszenia przebijania się oświetlenia LED przez listwę można zastosować taśmę aluminiową.

Opis - listwa sufitowa IL2 NMC

Listwa oświetleniowa IL2 firmy NMC to model o niecodziennym wzornictwie. Dzięki stworzeniu z wysokiej jakości materiałów i powłoki ochronnej produkt jest odporny na wilgoć i wgniecenia, umożliwiając jego instalację w prawie każdym pomieszczeniu. Istotą listwy sufitowej IL2 NMC jest nie tylko dekoracja aranżacji, ale również zakrycie wszelkich niedoskonałości występujących na styku ścina i sufitu, czyli stworzenie perfekcyjnego wykończenia w dowolnym wnętrzu.

Listwa oświetleniowa IL2 NMC dopasuj ją do każdego wnętrza

Listwa oświetleniowa IL2 NMC to świetne rozwiązanie na szybką i jednocześnie efektowną zamianę pomieszczenia. Produkt jest niezwykle trwały, a także bardzo profesjonalnie wykonany przy zwróceniu uwagi na najmniejsze detale. Subtelny design w połączeniu z taśmą LED idealnie współgra z różnymi stylizacjami wnętrz. Model doskonale uzupełni nowoczesne, jak i również klasyczne aranżacje.

Pomoc przy wyborze listew dekoracyjnych - listwa IL2 NMC

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych listew dekoracyjnych, w tym oświetleniowej listwy sufitowej IL2 marki NMC to przyjemnością pomożemy wybrać najlepszy dostępny produkt. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze specyfikacją modeli oraz ich montażem, znajdując produkt spełniający wszelkie oczekiwania wizualne oraz jakościowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: