• -7%

NMC Z11 Arstyl Listwa sufitowa

258,52 zł 240,42 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 240.42 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 jest lekka, mocna i dobrze wyglądająca, maskuje niedoskonałości na styku ściany i sufitu. Listwa wykonana z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, jest trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w montażu.

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 z efektownymi, ornamentowymi zdobieniami, idealna do klasycznych i stylizowanych wnętrz.  Listwy sufitowe NMC Z11 nadają wnętrzu wyrafinowany i elegancki charakter, a umiejętnie zastosowane korzystnie zmieniają proporcje pomieszczenia. Stanowią alternatywę do zamaskowania nieestetycznych pęknięć, nierówności bądź ubytków, które często powstają na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Symbol
  Z11
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11

Dostępna w naszej ofercie ozdobna listwa sufitowa NMC Z11 jest to delikatny element sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru, oprócz funkcji dekoracyjnej, zapewnią perfekcyjne wykończenie. Listwy NMC Arstyl Z11 to listwy dekoracyjne, które w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki, jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza.

Za sprawą zastosowanej nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości materiałów, dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne.  Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC Z11 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, ciesząc wzrok zarówno mieszkańców domu, jak i wszystkich odwiedzających ich gości, spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 to produkt znajdujący się w ofercie listew ozdobnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, które dopełnią każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji. Listwa NMC Z11 przepięknie dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane, z efektywnością może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Listwa wykończeniowa NMC Arstyl Z11 jest lekka, mocna i dobrze wyglądająca, maskuje niedoskonałości na styku ściany i sufitu, wykonana z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, jest trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w montażu.

Listwa wykończeniowa - NMC Z11

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 z efektownymi, ornamentowymi zdobieniami, idealna do klasycznych i stylizowanych wnętrz, zrobiona z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali. Listwy sufitowe NMC Z11 nadają wnętrzu wyrafinowany i elegancki charakter, a umiejętnie zastosowane korzystnie zmieniają proporcje pomieszczenia, stanowią alternatywę do zamaskowania nieestetycznych pęknięć, nierówności bądź ubytków, które często powstają na styku ściany i sufitu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 to perfekcyjność w każdym detalu sprawia, że listwa NMC Z11 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze, dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką jest odporna na wilgoć. Właściwości pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, ponadto można ją systematycznie czyścić, doprowadzając ją do idealnego stanu. Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość. Dodatkową zaletą wykończeniowej listwy sufitowej NMC Z11 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Nieskomplikowany montaż listwy NMC Z11.

Dodatkowym atutem listwa sufitowa NMC Arstyl Z11 wykończeniowej jest to, że w szybki i samodzielnie przymocujesz na styku ściany i sufitu, za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu.  Dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejom NMC Adefix new oraz Adefix Plus do łączeń pomogą Państwu w szybki sposób przymocować listwę na styku ściany i sufitu. Przyklejoną listwę można malować, odmieniając wnętrze nie do poznania.

Samodzielny montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl Z11 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż listwę NMC można przykleić, bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania listwy NMC Z11.

Wielu Naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej, ponadto chętnie udzielą porady dotyczącej montażu listew, jak również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: