• -7%

Listwa sufitowa NMC Wallstyl WT6

37,08 zł 34,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.49 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC WT6 z kolekcji Wallstyl to niewielka listwa, wykonana z wysokiej gęstości polistyrenu, robiąca wielkie wrażenie, perfekcyjnie prezentuje się na styku ściany i sufitu, w każdym wnętrzu. Listwa wykończeniowa NMC Wallstyl WT6 robi wielki efekt w każdym wnętrzu, ukrywając wszelkie wady takie jak pęknięcia czy nierówności. Listwa NMC WT6 jest niezwykle lekka, wytrzymała i trwała co pozwala na jej montaż w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  WT6
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Wallstyl WT6

Listwa wykończeniowa NMC Wallstyl WT6 jest wykonana w trakcie bardzo zaawansowanego procesu technologicznego i przy użyciu wysokiej klasy materiałów, sprawia to, że dekoracyjna listwa sufitowa NMC WT6 zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Staranne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC WT6 powoduje, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne, ciesząc wzrok zarówno mieszkańców domu, jak i wszystkich odwiedzających ich gości.

Listwa sufitowa NMC Wallstyl WT6 to listwa dekoracyjna, która w łatwy i szybki sposób nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, oprócz funkcji dekoracyjnej listwa zapewni perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na zbiegu ściany i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki, końcówki tapet, oraz nierówności.

Listwa wykończeniowa NMC WT6

Ozdobna listwa sufitowa NMC WT6 z naszego sklepu www.maszwnetrze.pl jest delikatnym elementem sztukaterii, ma swój ponadczasowy i prosty wzór, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza, może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym wnętrzu, wszędzie się sprawdzi.

Listwa sufitowa NMC WT6 z kolekcji Wallstyl wykonana z wysokiej gęstości polistyrenu, posiada bardzo ważne zalety, wynikające z właściwości listwy, które powstają podczas procesu technologicznego. Zabezpieczenie listwy NMC WT6 specjalną powłoką daje jej odporność na wilgoć, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, można ją czyścić. Listwa sufitowa NMC przez zastosowanie wysokiej klasy materiałów, jest odporna na uderzenia, co podnosi jej praktyczność i solidność, oraz ułatwia montaż. Kolejnym atutem wykończeniowej listwy NMC WT6 jest możliwość pomalowania jej już w dniu zakupu na wybraną barwę, by dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, pomalować ją można, farbą niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe. Listwa NMC WT6 przepięknie dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane, jest niezwykle lekka, wytrzymała i trwała co pozwala na jej na samodzielny montaż w każdym pomieszczeniu, uzyskując subtelne przejście ściany w sufit.

Nieskomplikowany montaż sztukaterii NMC WT6.

Bardzo ważną zaletą dekoracyjnej listwy sufitowej NMC WT6 jest, że za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w samodzielnym montażu, to oszczędność czasu i pieniędzy. By ułatwić Państwu pracę, w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl przygotowaliśmy odpowiednie kleje do montażu, NMC Adefix new oraz Adefix Plus można więc listwę przykleić do ściany samodzielnie, bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców. Sami Państwo listwą wykończeniowa NMC Wallstyl WT6 zrobią wielki efekt w swoim wnętrzu, ukrywając wszelkie wady takie jak pęknięcia czy nierówności.

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące NMC WT6.

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i dokonać wyboru, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, by poprowadzić Państwa na drodze samodzielnych zmian. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: