• -8%

1.53.106 Listwa przypodłogowa

130,00 zł 119,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.60 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.106 to eleganckie rozwiązanie, które doskonale maskuje niedoskonałości widoczne na styku ścian i podłogi, włącznie ze szczeliną dylatacyjną. Jej obecność nadaje wnętrzu wyjątkową elegancję i perfekcyjne wykończenie.

Dodatkowo, listwy Europlast 1.53.106 są wytrzymałe na przypadkowe uderzenia, łatwe do czyszczenia oraz odporne na wilgoć. Co więcej, są gotowe do pokrycia farbą wodną o dowolnym kolorze, która nie zawiera rozpuszczalników.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  1.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.106

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.106 to nie tylko praktyczny, ale także stylowy element wykończeniowy, który doskonale kamufluje niedoskonałości na styku ścian i podłogi, w tym szczeliny dylatacyjne. Oprócz aspektu dekoracyjnego, pełni także istotną rolę funkcjonalną, chroniąc dolne partie ścian i maskując kable oraz przewody elektryczne.

Europlast 1.53.106

Listwa Europlast 1.53.106, oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, to produkt skierowany do tradycjonalistów ceniących elegancję i styl. Dodaje ona wyjątkowego charakteru pomieszczeniom, pasując zarówno do aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

Listwy ozdobne Europlast 1.53.106 – nieskomplikowany montaż

Nasze listwy przypodłogowe Europlast 1.53.106 są gotowe do pokrycia farbą do wnętrz, co daje możliwość dopasowania ich koloru do wystroju pomieszczenia. Dzięki specjalnej powłoce, farba dobrze się trzyma, gwarantując trwały efekt. Montaż listwy jest prosty, a oferowane przez nas kleje Europlast by Cezar C300 i C310 ułatwiają i przyspieszają ten proces.

Fachowa pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu listwy Europlast 1.53.106 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w odpowiedzi na pytania, w pozbyciu się wątpliwości oraz w wybraniu idealnej dla Państwa sztukaterii. Co więcej, udzielimy także odpowiedzi na temat specyfikacji, funkcjonalności i sposobu montażu listew.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: