• -8%

1.53.106 Listwa przypodłogowa FLEX

260,00 zł 239,20 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 294.22 zł

Opis produktu

Wspaniałe listwy przypodłogowe Europlast 1.53.106F do kolumn, łuków i innych zaokrągleń ścian to elegancka dekoracja sztukateryjna wnętrza, za której sprawą każda stylizacja pomieszczenia nabierze wyjątkowości. Wykonana z twardych, trwałych i odpornych na uszkodzenia oraz wilgoć materiałów, to idealny wybór. Gięta listwa Europlast 1.53.106 Flex to również niesamowita łatwość montażu, jak i gotowość do pomalowania na każdy kolor dowolną farbą do wnętrz bez rozpuszczalników.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  1.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.106 Flex

Niewątpliwie elastyczne listwy przypodłogowe różnią się od ich tradycyjnych odpowiedników. Jest tak za sprawą giętkich właściwości materiału, z którego są wykonane. Jednak pełnią taką samą funkcję – zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki łatwości w wyginaniu produkt idealnie dopasowuje się do zaokrągleń ścian takich jak łuki, kolumn czy półkolumny.

Głównym zadaniem listwy wykończeniowej Europlast 1.53.106 Flex jest zakrywanie szczeliny dylatacyjnej, będącej nieodłącznym elementem montażu paneli oraz parkietu. Zasłaniają także nieestetycznie wyglądające zakończenia tapet, ich łączenia, ubytki, czy uszkodzenia na styku ścian i podłogi.

W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy elegancką listwę dekoracyjną Europlast 1.53.106 Flex. Produkt cechuje się nadzwyczajną giętkością. Będzie zatem stanowić niezwykle funkcjonalny element dopełniający każde wnętrze i nadawać mu niespotykanego charakteru. Przypodłogowa listwa dekoracyjna rewelacyjnie prezentuje się na styku podłogi i ścian sprawiając, że aranżacja pomieszczenia jest w pełni zharmonizowana. Prostota jej designu pozwala na zamontowanie listwy Europlast 1.53.106 Flex w dowolnej stylizacji wnętrza – klasycznej, a także nowoczesnej.

Niezmienna jakość modelu jest gwarantowana przez technologię, która została zastosowana przy produkcji ekskluzywnej listwy przypodłogowej Europlast 1.53.106 Flex. Jej właściwości i specyfikacja zapewniają, że elastyczna listwa przypodłogowa Europlast 1.53.106 Flex stanie się dekoracją podkreślającą każdą z podłóg.

Europlast 1.53.106 Flex

Ozdobna i nadzwyczajnie elastyczna listwa wykończeniowa Europlast 1.53.106 Flex to produkt, który nawet najbardziej wymagającego Klienta zachwyci perfekcją w każdym calu. Wytworzone z tworzyw najwyższej jakości gięte listwy przypodłogowe fantastycznie zaprezentują się w każdego rodzaju stylistyce wnętrza, dodając jej harmonii i elegancji.

Niekwestionowaną zaletą naszego produktu Europlast 1.53.106 Flex jest jego odporność na wilgoć i wytrzymałość na uszkodzenia, co pozwala na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez mycie oraz daje gwarancję niezmiennego wyglądu po przypadkowych uderzeniach w listwę, na przykład podczas sprzątania mieszkania.

Kolejnym atutem jest gotowość ozdobnej listwy 1.53.106 Flex marki Europlast do pomalowania farbą. Pozwala to na dopasowanie jej wyglądu do każdej aranżacji. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru farby można w bardzo łatwy sposób wtopić listwę wykończeniową Europlast 1.53.106 Flex w stylizację danego pomieszczenia lub wyeksponować ją poprzez kontrast, który z pewnością doda oryginalnego akcent. Jedynym warunkiem jest jednak to, by farba nie zawierała rozpuszczalników.

Listwy Europlast 1.53.106 Flex – montaż w kilka chwil

Elastyczna listwa przypodłogowa 1.53.106 Flex Europlast jest nadzwyczajnie łatwa w montażu. Jest to spowodowane niezwykłą lekkością materiałów przeznaczonych do produkcji. Poza tym w ofercie naszego sklepu posiadamy kleje i akcesoria do montażu marki Europlast. Dzięki nim mogą Państwo błyskawicznie zmienić swoje wnętrze, montując listwę przypodłogową Europlast 1.53.106 Flex do ściany oraz zasłaniając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, czy też szczelinę dylatacyjną.

Specjalistyczna pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu giętej listwy Europlast 1.53.106 Flex w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu, jak i znajomości wszystkich produktów pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzą na zadane pytania dotyczące elastycznych listew przypodłogowych Flex. Chętnie udzielimy także odpowiedzi na temat wyboru listew, ich specyfikacji, funkcjonalności oraz sposobu montażu tego rodzaju produktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: