• -8%

1.53.105 Listwa przypodłogowa FLEX

319,76 zł 294,18 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 294.18 zł

Opis produktu

Listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105F Flex to wyjątkowe dekoracje sztukateryjne, idealne do łuków ściennych, kolumn i półkolumn, które nadadzą elegancji każdej stylizacji wnętrza. Wykonane z twardych, lekkich i wytrzymałych materiałów, te ekskluzywne listwy są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie perfekcję. Produkt ten bez problemu zamontujesz sam - ponadto dekorację można przemalować dowolna farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  16
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  2.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.105 Flex

Dzięki swojej elastyczności, listwa Europlast 1.53.105F Flex jest łatwa w montażu, co pozwala na dostosowanie jej do różnych kształtów i wymiarów łuków i kolumn. Ponadto, jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor farbą do wnętrz bez obawy o rozpuszczalniki, co daje szerokie możliwości personalizacji. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105F Flex, które są gwarancją nie tylko wyjątkowej estetyki, ale także trwałości i łatwości montażu.

Europlast 1.53.105 Flex

Listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105 Flex są niezwykle elastycznymi elementami dekoracyjnymi, które wyróżniają się doskonałą giętkością dzięki materiałom, z których są wykonane. Mimo swojej elastyczności, pełnią one taką samą funkcję co tradycyjne listwy przypodłogowe – chronią ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi i estetycznie wykańczają wnętrze.

Ich głównym zastosowaniem jest maskowanie szczeliny dylatacyjnej, która występuje przy montażu paneli oraz parkietu, oraz zakrywanie innych niedoskonałości w obrębie styku ścian i podłogi, takich jak zakończenia tapet czy ubytki. Listwy Europlast 1.53.105 Flex doskonale nadają się do zaokrągleń ścian, łuków, kolumn czy półkolumn, dzięki czemu są idealnym wyborem dla osób poszukujących eleganckiej i funkcjonalnej dekoracji.

Listwy Europlast 1.53.105 Flex – montaż w kilka chwil

Nasze listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105 Flex są gotowe do pomalowania farbą do wnętrz, co daje szerokie możliwości personalizacji. Można je łatwo dopasować do aranżacji pomieszczenia, nadając mu unikalny charakter. Zalecamy wykorzystanie kleju montażowego Cezar C300 oraz kleju do łączeń Europlast by Cezar C310.

Specjalistyczna pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, chętnie udzielimy wszelkich informacji i wsparcia. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w doborze odpowiednich listew oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat ich montażu i właściwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: