• -8%

Creativa LGG-30 Listwa gzymsowa

293,47 zł 269,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 269.99 zł

Opis produktu

Wytworne listwy gzymsowe Creativa LGG-30 wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Listwy te są przygotowane do malowania na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników. Ponadto są odporne na uszkodzenia i zabrudzenia oraz są niepalne, jak i nietoksyczne. Ekskluzywne listwy Creativa LGG-30 sprawiają, że każde pomieszczenie przechodzi pewnego rodzaju metamorfozę, upiększającą wystój wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  16
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  15
 • Symbol
  LGG-30
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa gzymsowa LGG-30 Creativa

Gzymsowa listwa Creativa LGG-30 jest ozdobną sufitową listwą, która stanowi perfekcyjne wykończenie aranżacji. Zaletą listwy LGG-30 sufitowej jest fakt, że z łatwością dopasowuje się do niejednej stylizacji, głównie za sprawą dopracowanych do perfekcji detali czy też ogólnej estetyce modelu. Bez trudu można zastosować listwę Creativa LGG-30 zarówno w salonie, korytarzu, ale również w kuchni. Bez względu na to, w jakim stylu urządziliśmy mieszkanie, listwa gzymsowa Creativa LGG-30 będzie prezentowała się doskonale.

Solidność listwy sufitowej Creativa LGG-30

Za sprawą materiału, z jakiego stworzona została listwa Creativa LGG-30, mamy gwarancję, że model będzie trwały oraz solidny. Poliuretan zapewnia podwyższoną odporność na wgniecenia, zarysowania, a także inne uszkodzenia mechaniczne gzymsowej listwy. Nadto, Creativa listwa sufitowa LGG-30 jest wytrzymała na wilgoć, co sprawia, że nie ma żadnego problemu z zastosowaniem jej również w wilgotnych pomieszczeniach.

Wytrzymałość gzymsowej listwy LGG-30 Creativa i solidność wykonania

Creativa listwa sufitowa LGG-30, choć jest niezwykle odporna, mocna i solidna, nie sprawia kłopotów w czasie instalacji. Przymocowanie listwy do narożników nie będzie wymagało żadnych nadzwyczajnych umiejętności, gdyż listwa o niewielkiej wadze, Creativa LGG-30 to banalnie nieskomplikowany w montażu akcent dekoracyjny.

Majestatyczna gzymsowa listwa LGG-30 Creativa

Poszukując naprawdę dobrej wykończeniowej listwy salonowej, przedpokoju, czy łazienki, warto zwrócić uwagę na dekoracyjną gzymsową listwę Creativa LGG-30, ponieważ jest to idealna propozycja dla najbardziej wymagających miłośników sztukaterii. Efektowna listwa jest ozdobna, zatem będzie to idealny element zdobniczy, który urozmaici i doda elegancji dowolnemu pomieszczeniu. Dodatkowo listwa sufitowa LGG-30 stanowi niebanalny akcent wykańczający aranżację. Po ukończonym remoncie, bez wahania można przymocować listwę gzymsową Creativa LGG-30, aby ukryć szczeliny, mało efektowne mankamenty malowania, uszczerbki na styku sufitu i ścian, jak i również wszelkie pozostałe wady.

Sufitowa listwa LGG-30 Creativa to model gotowy do malowania

Sufitowa listwa Creativa LGG-30 wyprodukowana jest również po to, by sprawić, że otoczenie będzie prezentować się ekskluzywnie oraz szykownie. Listwa gzymsowa fabrycznie została pokryta podkładem w białym kolorze, zatem jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą bez rozpuszczalników wpisze się do niejednej kolorystyki wnętrza. Bez względu na to, czy salon, kuchnia albo sypialnia urządzone są w stylu tradycyjnym, czy też modernistycznym, oryginalnym oraz nieszablonowym, sufitowa listwa Creativa LGG-30 nie będzie odstawała od pozostałego wyposażenia. Gzymsowa listwa Creativa LGG-30 będzie zatem doskonała w każdym miejscu, gdzie chcemy uzyskać oryginalny efekt we wnętrzu.

Sufitowa listwa Creativa LGG-30 to banalnie prosty sposób montażu

Producent listwy wykończeniowej sufitowej Creativa LGG-30, dopracował najmniejszy szczegół produktu. Najdrobniejsze elementy listwy ozdobnej Creativa LGG-30 są dopieszczone do perfekcji, tak więc jest to sztukateria, która spełni wszystkie oczekiwania. Nie można zapomnieć również o idealnym designie, wielkości i niedużej wadze listwy sufitowej Creativa LGG-30. Proporcje listwy są dokładnie przemyślane, by listwa gzymsowa była niezwykle łatwa w zamontowaniu nawet dla tych, którzy nie mają wiedzy o montażu sztukaterii.

Wyjątkowo łatwy sposób montażu sufitowej listwy LGG-30 Creativa

Aby model trzymał się jeszcze lepiej, producent wskazuje by zastosować właściwe kleje jak klej montażowy Creativa Expert oraz klej do łączeń C310 Creativa by Cezar, który nie tylko doklei listwę gzymsową do podłoża, ale również zagwarantuje jej odpowiednie przyczepienie się do powierzchni. Dzięki wykorzystaniu rekomendowanych klejów do montażu listew, LGG-30 listwa gzymsowa Creativa będzie elegancko zdobić wnętrze przez wiele lat.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: