• -7%

ORAC DECOR SX118Flex Listwa przypodłogowa

383,24 zł 356,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 356.41 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 Flex to elastyczna listwa wykończeniowa do łuków ściennych o uniwersalnej formie pasującej do każdej aranżacji wnętrza. Giętka listwa Orac SX118F uwydatni podłogę, jednocześnie ochraniając ściany przed uszkodzeniem. Listwa zamaskuje nieestetyczne kable, przewody, zakończenia tapet i szczelinę dylatacyjną. Można ją pomalować na dowolny kolor, wpasowując listwę do kolorystyki lub tworząc wyraźny akcent we wnętrzu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  SX118 Flex
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

SX118 Flex Orac Decor elastyczna listwa przypodłogowa

Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 Flex jako sztukateria wysokiej jakości spełni oczekiwania niejednego miłośnika ekskluzywnego wykończenia styku podłogi i ścian. Wyprodukowanie jej z wytrzymałych tworzyw oraz dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że koło przypodłogowej listwy SX118 Flex nikt nie przejdzie obojętnie. Jej giętkość doskonale dopasowuje się do wielorakich zaokrągleń ścian jak między innymi łuki, a gustowne wzornictwo umożliwia zastosowanie modelu w każdym wnętrzu.

Orac Decor SX118 Flex i jej wyjątkowa szykowność

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 Flex to akcent sztukateryjny, który wprowadzi do dowolnego pomieszczenia ekskluzywnego charakteru. Jest to efekt niezwykle zaplanowanej formy, która zachwyca swoją prostotą, a jednocześnie jest prawdziwie elegancka. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 Flex to produkt, który zdecydowanie spodoba się miłośnikom nowoczesnych aranżacji, ceniących niepowtarzalne wykończenie na styku podłogi i ścian w niejednym pomieszczeniu. Produkt został wyprodukowany tak, aby nie tylko zasłonić widoczną w tym miejscu dylatację, albo nierówności malowania, ale także nieestetyczne przewody elektryczne. Gięta przypodłogowa listwa SX118 Flex jest więc nie tylko niespotykanie widowiskowa, ale również niezwykle praktyczna.

Wytrzymała elastyczna listwa SX118 FLEX

Wyprodukowanie giętkiej listwy przypodłogowej SX118 Flex Orac Decor niespotykanej jakości tworzyw przy zastosowaniu innowacyjnych technologii sprawiło, że jest to zdecydowanie produkt z najwyższej półki. Sztukateria wykończeniowa w postaci listwy SX118 FLEX pomimo swojej elastyczności wyróżnia się niebywałą trwałością na wszelkie uderzenia, wgniecenia, czy zarysowania. Dodatkowo producent zadbał, aby listwa przypodłogowa SX118 Flex Orac Decor była też odporna na wilgoć dlatego zastosował właściwe materiały.

SX118 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

SX118 Flex Orac Decor jako ekskluzywna listwa przypodłogowa została fabrycznie przygotowana do malowania. Umożliwia to wkomponowanie produktu praktycznie do każdego pomieszczenia poprzez wykorzystanie wybranej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Gięta przypodłogowa listwa Orac Decor SX118 Flex daje zatem nadzwyczajne możliwości aranżacyjne.

Listwa Orac Decor SX118 Flex i jej montaż

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 Flex jest modelem sztukaterii bardzo prostym w montażu, którego przymocowanie wzdłuż styku podłogi oraz ścian odbywa się wyłącznie przy użyciu polecanych klejów montażowych oraz oczywiście niezbędnych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Zapewniają one najlepszy efekt. Są nimi produkty marki Orac Decor, czyli klej montażowy FDP500 i klej do łączeń listew FX400. W przypadku problemów związanych z montażem oferowanej przez nas sztukaterii zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Doradztwo przy zakupie listew przypodłogowych

Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź wątpliwości dotyczące wyboru, zakupu oraz montażu elementów sztukaterii oferowanych w naszym sklepie internetowym to zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego. Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących odpowiedzi, a także przybliżą parametry techniczne każdego wybranego w naszym sklepie internetowym produktu, w tym giętej listwy przypodłogowej Orac Decor SX118 Flex.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: