• -7%

ORAC DECOR SX137 Listwa przypodłogowa

62,15 zł 57,80 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57.80 zł

Opis produktu

Wykończeniowa listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX137 o efektownym, a jednocześnie prostym kształcie, odmieni każde wnętrze, nadając mu niespotykanego stylu. Prosta forma i delikatność dekoracyjnej listwy przypodłogowej ORAC SX137 podkreśli podłogę, ukrywając wszelkie mankamenty na jej styku. Listwa jest wytrzymała, a także odporna na wilgoć. Gotowość do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników w połączeniu z łatwością montażu pozwala na jej zastosowanie w każdym wnętrzu niezależnie od jego kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  SX137
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

SX137 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa to dekoracyjny element konstrukcyjny, którego zadaniem jest zakrycie i zamaskowanie wszelkich nierówności i przerw pomiędzy ścianą a podłogą. Listwa przypodłogowa SX137 marki Orac Decor to rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w ten trend.

SX137 Orac - model wyjątkowy, model praktyczny

Dlaczego listwa przypodłogowa SX137 marki Orac Decor jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza? Oto odpowiedź!

Po pierwsze, charakteryzuje się ona dość minimalistyczną a przez to nowoczesną konstrukcją. Jej specyficzny, kaskadowy kształt ukierunkowuje oko widza na to, co wyżej, czyli mówiąc prościej na wnętrza domu. Listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor nie przytłacza aranżacyjnie i co ważne jest wyważona konstrukcyjnie i kolorystycznie. Dzięki temu całość sprawdza się jako idealne podsumowanie wystroju danego wnętrza.

Po drugie, listwa przypodłogowa SX137 marki Orac Decor to struktura niezwykle wytrzymała, która jest skutecznie zabezpieczona przed działaniem wody i promieniowania ultrafioletowego. Listwa przypodłogowa SX137 marki Orac Decor doskonale radzi sobie też z silnymi oddziaływaniami mechanicznymi, zabezpieczając ukryte w jej wnętrzu przewody.

Po trzecie, listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor doskonale sprawdzi się również jako zabezpieczenie dla przewodów domowych instalacji elektrycznych i elektronicznych. Jej kształt pozwala na umiejscowienie wewnątrz niej (pomiędzy ścianą a listwą SX137) dodatkowego okablowania. Biorąc pod uwagę parametry wytrzymałościowe listwy, będzie ono doskonale chronione przed uszkodzeniem.

Po czwarte, fakt iż listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor pokryta jest farbą podkładową w kolorze białym, co oznacza, że produkt wymaga samodzielnego pomalowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jej powierzchnię pomalować w dowolnym kolorze, upodabniając ją do wewnętrznych elewacji domu lub mieszkania. Jedynym warunkiem jest stosowanie farb, które nie zawierają rozpuszczalników.

Listwa SX137 marki Orac Decor - słów kilka o montażu

Listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor jest bardzo łatwa w montażu. Montujemy ją do ściany za pomocą kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400. Proces montażu jest bardzo prosty i nie wymaga osłabienia konstrukcji ściany, chociażby poprzez jej kucie lub rozwiercanie. Poza tym listwa przypodłogowa SX137 jest rozwiązaniem niebywale lekkim, co znacznie ułatwia montaż i jej ustabilizowanie bezpośrednio na powierzchni ściany.

Mało która listwa przypodłogowa, jak model SX137 posiada tak doskonałe parametry użytkowe, co rozwiązania oferowane przez firmę Orac Decor. Trwałość, odpowiedni wygląd i przede wszystkim doskonałe parametry użytkowe, to najważniejsze cechy produktów tego producenta. I właśnie dzięki temu doskonale komponują się one z każdym wnętrzem, niezależnie od stylu i sposobu aranżacji.

Szukasz pomocy? To żaden problem!

Każda listwa przypodłogowa marki Orac Decor np. SX137 jest tak dopracowana, by móc spełniać wszystkie wymogi stawiane przez inwestora. Jeśli jednak potrzebują Państwo szczegółowej pomocy dotyczącej doboru odpowiedniej listwy lub szeroko pojętego doradztwa technicznego, z przyjemnością Państwu pomożemy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: