• -7%

ORAC DECOR SX155 Listwa przypodłogowa

82,86 zł 77,06 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 77.06 zł

Opis produktu

Elegancka listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX155 o efektownym wzornictwie, odmieni każde wnętrze, tworząc w nim perfekcyjne wykończenie. Delikatność listwy w połączeniu z uniwersalnym designem, sprawia, że listwa przypodłogowa ORAC SX155 znakomicie uwydatnia podłogę, zakrywając nieestetyczne mankamenty na jej styku oraz okablowanie czy szczelinę dylatacyjną. Listwa jest odporna na uderzenia i wilgoć oraz gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Symbol
  SX155
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

SX155 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 to na pozór zwykły, dekoracyjny detal. W praktyce jest to jednak coś więcej. Coś, co nie tylko zasługuje na uwagę, ale przede wszystkim staje się niezbędnym elementem dekoracyjnym, niezależnie od wybranego rodzaju wnętrza, elewacji, aranżacji itd.

Poniżej przedstawiamy wszystkie cechy, którymi wyróżnia się listwa przypodłogowa Orac Decor SX155, związane z nią aspekty praktyczne i ogólna specyfika techniczna uwzględniająca zastosowanie konkretnych akcesoriów.

Listwa przypodłogowa SX155 Orac Decor – czy jest potrzebna?

Rola, jaką musi spełniać dobra listwa przypodłogowa, jest czymś oczywistym. Element ten jest przeznaczony do maskowania szczelin i nieciągłości (w tym przerw dylatacyjnych), znajdujących się pomiędzy podłożem a ścianą. Aby spełnić to zadanie, produkt ten musi mieć odpowiednie cechy:

 • rzetelne wymiarowanie, dzięki któremu można go łatwo dopasować do ściany i podłoża,
 • przerwa techniczna, zaprojektowana pomiędzy listwą a ścianą,
 • prosty system mocujący, gwarantujący stabilne połączenie listwy z płaszczyznami,
 • ciekawy design, który wyróżnia się wśród wielu innych modeli,
 • prosty montaż.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 spełnia wszystkie powyższe wymogi — zwłaszcza w kontekście montażu i samej bryły.

SX155 Orac Decor i jej wytrzymałość oraz funkcjonalność

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 zapewnia maksymalną trwałość i efektywne wykorzystanie tak zwanej szczeliny technicznej, która umiejscowiona jest pomiędzy listwą a ścianą.

Dlaczego? Po pierwsze — listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 wykonana jest z trwałego tworzywa, które skutecznie chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem wilgoci itd. Jest to szczególnie ważne w kontekście jej "praktycznego" zastosowania, czyli ochrony znajdujących się wewnątrz przewodów.

Po drugie — listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 stanowi doskonałą ochronę dla przewodów instalacji elektronicznych i elektrycznych. Dzięki niej ryzyko przetarcia i zawilgocenia kabli jest równe zeru, co ma istotne znaczenie w kontekście zabezpieczenia domu i jego mieszkańców.

Listwa przypodłogowa SX155 Orac to prosty montaż

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 to produkt, który wyróżnia się prostym montażem i lekką konstrukcją. W jego przypadku sprawdzą się zwłaszcza dwa rodzaje klejów: Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Dzięki swej charakterystycznej konstrukcji listwa przypodłogowa Orac Decor SX155 nie wymaga posiadania zaawansowanych umiejętności budowlanych i manualnych. Listwa Orac Decor SX155 jest bardzo szeroka, dzięki czemu z łatwością zakryje wszystkie nierówności.

Design i obróbka SX155 Orac Decor

Na uwagę zasługuje również fakt, że model SX155 Orac jest bardzo ciekawy pod względem designerskim i wyróżnia się ultranowoczesną stylistyką. Ważną zaletą jest również fakt, że listwa przypodłogowa SX155 może być dowolnie malowana. Warunek jest jeden: do jej pokrycia należy stosować wyłącznie takie farby, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników! W ten sposób można za ich pomocą konkretnie podkreślić aranżację domu, zwłaszcza jeśli opiera się ona na delikatnych i pastelowych kolorach.

Orac Decor to marka, która po raz kolejny zaskoczyła swoich Klientów, oferując im ciekawy i designerski (a przede wszystkim praktyczny) model SX155. Rozwiązanie to warto polecić każdemu, dla kogo nowoczesne i pięknie podkreślone wnętrze jest szczególnie ważne.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: