• -7%

NMC AD22 Arstyl Listwa sufitowa

365,66 zł 340,06 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC AD22 to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu, aby nadać wnętrzu elegancji i gracji, trwała, lekka i łatwa w montażu listwa dekoracyjna. Wykonana została z poliuretanu pokrytego białą gruntującą farbą podkładową, przez co jest odporna na uszkodzenia oraz gotowa do pomalowania. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 to wspaniałe rozwiązanie, aby ożywić wnętrze twojego pomieszczenia, NMC AD22 pasuje do nowoczesnych i oryginalnych wnętrz. W naszym sklepie  znajdziesz największy wybór listew sufitowych NMC. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl znajdziesz największy wybór listew sufitowych NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  22.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  AD22
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 to produkt znajdujący się w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, w ofercie listew ozdobnych. Listwy sufitowe to dekoracja, która w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Oprócz dekoracji, listwy sufitowe zapewnią również perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Za sprawą technologii oraz materiałów dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 zachowuje swój wygląd bardzo długi czas, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC AD22 sprawia, że jest ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

NMC AD22 jest delikatnym elementem sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza. Wykończeniowa listwa to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu, aby nadać wnętrzu elegancji i gracji, dopełni każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji. Dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, ubytki, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane.

 Lekka, dyskretna dekoracja NMC AD22

Atutem NMC Arstyl AD22 jest to, że dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu jej powłoka jest odporna na wilgoć. Dzięki tym własnością montaż listwy jest możliwy w kuchni, czy łazience. Kolejnym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC AD22 jest możliwość pomalowania jej na wybrany kolor. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD22 stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, można ją czyścić. Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość. Perfekcyjność w każdym calu sprawia, że listwa NMC AD22 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze.

Listwa NMC AD22 łatwość montażu

Ważnym faktem jest to, że dekoracyjną listwę sufitową NMC AD22 za sprawą użycia lekkich materiałów do jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu. Łatwy montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl AD22 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż listwę NMC można przykleić do ściany samodzielnie, czyli bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców. Dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus pomogą w szybki sposób przymocować listwę na styku ściany i sufitu, odmieniając swoje wnętrze nie do poznania.

Pomoc gdy powstaną pytania.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasza wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu oraz specyfikacją listwy sufitowej, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: