• -7%

NMC CF2S-Kar Listwa karniszowa

81,30 zł 75,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.61 zł

Opis produktu

Listwa karniszowa NMC CF2S będzie niezwykle estetycznym a jednocześnie funkcjonalnym detalem, wprowadzającym do wnętrza perfekcyjne wykończenie. Doskonale podkreśla styk ścian i sufitu również w przypadku stolarki okiennej, gdzie z powodzeniem może zostać zastosowana jako maskownica karnisza. Listwy karniszowe CF2S NMC zakryją szyny karniszowe lub niewielkie karnisze wraz z żabkami i haczykami. Ponadto są trwałe, lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Ich gotowość do pomalowania na wybrany kolor, umożliwia dopasowanie listew CF2S-Kar do każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  CF2S-Kar
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

CF2S-Kar NMC sufitowa listwa karniszowa

Estetyczna i nowoczesna listwa karniszowa CF2S-Kar NMC w niezwykle elegancki sposób potrafi ukryć szyny lub karnisze, na którym umieszczone są firanki i zasłony. Dodatkowo, listwa taka potrafi być niezwykle ozdobna oraz zawierać w sobie wiele, ciekawych elementów i dodatków, które w prosty sposób nadadzą charakteru i oryginalności całemu wnętrzu.

Oferowana przez nas listwa sufitowa CF2S-Kar NMC to produkt niezwykle trwały, solidny, lekki oraz prosty w montażu.  Listwa karniszowa CF2S-Kar NMC jest od razu przygotowana do pomalowania na wybrany kolor albo można ją bezproblemowo odświeżyć po latach dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Model listwy karniszowej do każdego wnętrza - CF2S-Kar NMC

Model CF2S-Kar NMC, dzięki swojej uniwersalność i nowoczesnemu designowi może zostać umieszczona w każdym wnętrzu - niezależnie od wielkości oraz stylu, który w nim króluje. Listwa sufitowa CF2S-Kar NMC wykonana jest z niezwykle niezawodnego materiału jakim jest polistyren wysokiej gęstości, dzięki czemu bez problemu może być zamontowana w pomieszczeniach takich jak kuchnie, gdzie temperatury bywają różne. Taka trwałość, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia zastosowanie listwy karniszowej CF2S-Kar NMC w każdym rodzaju pomieszczeń.

Gdzie zastosować listwę karniszową CF2S-Kar?

Prezentowana maskownica karnisza CF2S-Kar NMC idealnie sprawdzi się w nowoczesnych salonach, klasycznych sypialniach, w przestrzennych kuchniach i jadalniach oraz w eleganckich pokojach gościnnych. Klienci szczególnie chętnie listwę karniszową CF2S-Kar NMC stosują również w biurach, kawiarniach, restauracjach oraz miejscach użyteczności publicznej. Dzięki prostocie, elegancji oraz precyzyjnemu wykończeniu maskownica karnisza CF2S-Kar NMC dobrze prezentuje się zarówno w wysokich, jak i niskich wnętrzach.

Listwa CF2S-Kar jako maskownica karnisza

Prezentowana listwa karniszowa w efektowny sposób zamaskuje wszelkie szyny czy karnisze na których wiszą firanki i zasłony, dając elegancki i stylowy efekt. Dodatkowo, model CF2S-Kar NMC pięknie powiększa większe oraz nadaje mu stylu, dzięki swojej prostocie i elegancji. Nasza zasłona karnisza nada każdemu wnętrzu oryginalności i wyjątkowości, dlatego też warto ją zastosować w pomieszczeniach, które są stylowe i nowoczesne.

Szybki i łatwy montaż listwy sufitowej CF2S-Kar NMC

Dostępną w naszym sklepie listwę sufitową CF2S-Kar NMC zamontujesz niezwykle szybko, bezpiecznie i samodzielnie. Łatwy i szybki montaż umożliwia oferowany w naszym sklepie mocny klej NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS. Dzięki takiemu zestawu stworzysz trwałe połączenia w zaledwie kilka minut. Montaż listwy karniszowej CF2S-Kar NMC jest zatem niezwykle prosty i intuicyjny, a łączenie wytrzyma wiele lat.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej listwy karniszowej?

Nasza fachowa i profesjonalna obsługa chętnie pomorze w wyborze najodpowiedniejszego modelu listwy karniszowej, w tym CF2S-Kar NMC do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami a dobierzemy listwy sufitowe i nie tylko do każdego rodzaju pomieszczenia. Chętnie pomożemy z wyborem odpowiedniej ilości sztuk do metrażu. Dodatkowo, pomożemy w doborze innych detali sztukateryjnych do uzupełnienia aranżacji z listwą sufitową CF2S-Kar NMC.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: