• -7%

NMC CF2S-Kar Listwa karniszowa

100,00 zł 93,00 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa karniszowa NMC CF2S jest estetycznym i jednocześnie funkcjonalnym detalem zaslaniającym szynę lub karnisz. Perfekcyjnie podkreśla efektowny sufit.. Ponadto listwy NMC CF2S zakryją szyny lub karnisze. Są trwałe, lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Gotowe do pomalowania na wybrany kolor, umożliwiając dopasowanie listew do każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  CF2S-Kar
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

CF2S-Kar NMC sufitowa listwa karniszowa

Estetyczna i nowoczesna listwa karniszowa CF2S-Kar NMC w niezwykle elegancki sposób potrafi ukryć szyny lub karnisze, na którym umieszczone są firanki i zasłony. Dodatkowo, listwa taka potrafi być niezwykle ozdobna oraz zawierać w sobie wiele, ciekawych elementów i dodatków, które w prosty sposób nadadzą charakteru i oryginalności całemu wnętrzu. Co warto wiedzieć o niej więcej?

Oferowana przez nas listwa sufitowa CF2S-Kar NMC to produkt niezwykle trwały, solidny, lekki oraz prosty w montażu. Kupując naszą listwę, od razu przygotowana jest ona do montażu. W każdej chwili można ją również pomalować na wybrany kolor lub po latach odświeżyć. Nasz listwa bowiem przygotowana jest do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Model do każdego wnętrza

Model CF2S-Kar NMC dzięki swojej elastyczności i nowoczesnemu designie można umieścić w każdym wnętrzu - niezależnie od wielkości oraz stylu, który w nim króluje. Listwa sufitowa wykonana jest z niezwykle niezawodnego materiału jakim jest polistyren wysokiej gęstości, dzięki czemu bez problemu może być zamontowana w pomieszczeniach takich jak kuchnie, gdzie temperatury bywają różne. Taka trwałość, odpornych na wilgoć i uszkodzenia tworzyw, umożliwia zastosowanie jej w każdym rodzaju pomieszczeń.

Gdzie zastosować listwę karniszową CF2S-Kar?

Nasza maskownica karnisza CF2S-Kar NMC idealnie sprawdzi się w nowoczesnych salonach, klasycznych sypialniach, w przestrzennych kuchniach jadalniach oraz w eleganckich pokojach gościnnych. Klienci szczególnie chętnie listwę karniszową stosują również w biurach, kawiarniach, restauracjach oraz miejscach użyteczności publicznej. Dzięki prostocie, elegancji oraz precyzyjnemu wykończeniu dobrze prezentuje się zarówno w wysokich, jak i niskich wnętrzach.

Listwa CF2S-Kar jako maskownica karnisza

Prezentowana listwa karniszowa w efektowny sposób zamaskuje wszelkie szyny czy karnisze na których wiszą firanki i zasłony, dając elegancki i stylowy efekt. Dodatkowo, model CF2S-Kar NMC pięknie powiększa większe oraz nadaje mu stylu, dzięki swojej prostocie i elegancji. Nasza zasłona karnisza nada każdemu wnętrzu oryginalności i wyjątkowości, dlatego też warto ją zastosować w pomieszczeniach, które są stylowe i nowoczesne.

Szybki i łatwy montaż listwy sufitowej

Naszą listwę sufitową CF2S-Kar NMC zamontujesz niezwykle szybko, bezpiecznie i samodzielnie. Łatwy i szybki montaż umożliwia dostępny w naszym sklepie mocny klej NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS. Dzięki takiemu zestawu stworzysz zupełnie nowe połączenia w zaledwie kilka minut. Nie potrzebna firma do wykończenia oraz drodzy fachowcy. Montaż jest niezwykle prosty i intuicyjny, a kleje wytrzymają wiele lat.

Chcesz pomocy w wyborze odpowiedniej listwy karniszowej?

Nasza fachowa i profesjonalna obsługa chętnie pomorze w wyborze najodpowiedniejszego modelu do twojego wnętrza. Skontaktuj się z nami a dobierzemy listwy sufitowe do każdego rodzaju pomieszczenia. Chętnie pomożemy z wyborem odpowiedniej ilości sztuk do metrażu. Dodatkowo, oferujemy listwę sufitową CF2S-Kar NMC aktualnie w obniżonej cenie za 93 zł za sztukę. Szyba wysyłka, dostawa pod same drzwi sprawia, że mamy już zadowolonych klientów z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zakupu towaru, który najbardziej odpowiada Państwa potrzebom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: