• -7%

NMC AD23 Arstyl Listwa sufitowa

337,42 zł 313,80 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC AD23 Arstyl to idealne, eleganckie rozwiązanie dla ożywienie Twojego wnętrza. Wykonana z poliuretanu, pomalowana na białą gruntującą farbę. Sztukateria NMC to ponadczasowy design, nowoczesne wykonanie i wytrzymałość. Listwa wykończeniowa perfekcyjnie sprawdzi się w domu, biurze czy w innej przestrzeni użytkowej.  Listwa NMC AD23 jest lekka, trwała i łatwa w montażu, to kilka z licznych zalet tego produktu. W naszym sklepie znajdziesz największy wybór listew sufitowych NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  18.5
 • Symbol
  AD23
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23

Za sprawą zastosowanej technologii oraz materiałów, dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 zachowuje swój piękny wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Jej widok ucieszy, wzrok robiąc wrażenie zarówno na mieszkańców domu, jak i na wszystkich odwiedzających ich gości. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC AD23 sprawia, że jest ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 to produkt znajdujący się w naszej ofercie listew ozdobnych. Listwa ta dopełni każde wnętrze niezależnie od jego aranżacji, przepięknie udekoruje ściany. Listwa sufitowa NMC AD23 może wykańczać pomieszczenia zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane. Oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu.

Delikatna dekoracja - NMC AD23

Dostępna w naszej ofercie ozdobna listwa sufitowa NMC AD23 jest delikatnym elementem sztukaterii, który sprawdzi się w każdym pomieszczenia. Listwa sufitowa NMC Arstyl AD23 stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali. Perfekcyjność w każdym calu sprawia, że listwa NMC AD23 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze.

NMC Arstyl AD23 dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką jest odporna na wilgoć, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka można, ją czyścić. Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość.

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC AD23 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa NMC AD23 - możliwy samodzielny montażu

Listwa sufitowa NMC AD23 Arstyl to idealne, eleganckie rozwiązanie dla ożywienie Twojego wnętrza. Wykonana z poliuretanu, pomalowana na białą gruntującą farbę, gotowa do pomalowania. Sztukateria NMC to ponadczasowy design, nowoczesne wykonanie i wytrzymałość. Listwa NMC AD23 jest lekka, trwała i łatwa w montażu.

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC AD23 jest zrobiona z lekkich materiałów, jest łatwa w montażu, a nasze kleje dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl NMC Adefix new oraz Adefix Plus jeszcze bardziej ułatwią pracę. Łatwy montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl AD23 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż listwę NMC można przykleić do ściany samodzielnie, czyli bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.

Pytania przy wyborze listew ozdobnych

Ogromny wybór produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl może sprawić problem Naszym klientom, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z różnymi pytaniami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl  sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Jesteśmy dla Państwa, chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: