• -7%

NMC L1 Arstyl Listwa sufitowa

451,64 zł 420,03 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa NMC L1 sufitowa wykonana z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, gotowa do pomalowania, to trwałe i odporne rozwiązanie do odmienienia Twojego pomieszczenie. Idealnie pasuje zarówno do przestrzeni biurowych, jak i zacisza domowego.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L1 to prosty i skuteczny sposób, aby nadać wyjątkowy charakter Twojemu wnętrzu. Efektowny i opływowy kształt pozwoli zamaskować nieestetyczne pęknięcia, nierówności lub ubytki powstałe na zetknięciu ściany i sufitu, listwa pasuje do każdego wnętrza. Listwa sufitowa NMC Arstyl L1 to trwały, wytrzymały i łatwy w montażu element dekoracyjny.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  15
 • Symbol
  L1
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L1

Listwa sufitowa NMC Arstyl L1 to sprawdzony produkt znajdujący się w naszej ofercie listew ozdobnych, to prosty i skuteczny sposób, aby nadać wyjątkowy charakter Twojemu wnętrzu. Listwa NMC L1 przepięknie dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane, może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Zastosowanie odpowiedniej technologii oraz materiałów sprawia, że dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl L1 ma efektywny wygląd przez wiele lat. Bezwzględu na czynniki zewnętrzne, będzie cieszyć wzrok perfekcyjnym wykonaniem. Właściwości sufitowej listwy NMC L1 sprawiają, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Listwa NMC L1 sufitowa, ozdobna wykonana z poliuretanu jest pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego. Sztukateria jest gotowa do pomalowania, na wybrany kolor, by odmienić Twoje pomieszczenie, idealnie się sprawdzi zarówno do przestrzeni biurowych, jak i zacisza domowego. Listwy sufitowe to listwy dekoracyjne, którymi sam w łatwy i szybki sposób nadasz każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe te zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

Listwa wykończeniowa - NMC L1.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L1 to prosty i skuteczny sposób, na wykończenie pomieszczeń, aby nadać mu wyjątkowy charakter. Listwa sufitowa NMC Arstyl L1 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, zachowuje najwyższą precyzję detali. Perfekcyjność i dokładność w każdym calu sprawia, że listwa NMC L1 interesująco prezentuje się na styku ścian i sufitu. Nasza listwa pełni funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze, a jej efektowny i opływowy kształt pozwoli zamaskować nieestetyczne pęknięcia, nierówności lub ubytki powstałe na zetknięciu ściany i sufitu. Listwa ta pasuje do każdego wnętrza, to trwały, wytrzymały i łatwy w montażu element dekoracyjny. Sztukateria NMC to idealny sposób, aby nadać Twojemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

NMC Arstyl L1 jest zabezpieczenia specjalną powłoką i jest odporna na wilgoć, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Ochronna powłoka sprawia, że można ją czyścić, wygląda więc zawsze idealnie. Atutem dostępnej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwy sufitowa NMC jest również odporność na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość.

Nieskomplikowany montaż Listwa NMC L1.

Kolejnym ważnym argumentem jest to, że dekoracyjna listwa sufitowa NMC L1 za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu. Ddostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus sprawią, że w  szybki sposób przymocujesz listwę na styku ściany i sufitu, odmieniając swoje wnętrze nie do poznania. Samodzielny montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl L1 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC L1 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można ją w indywidualny samodzielny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania - Listwa NMC L1.

Wielu Naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z wieloma pytaniami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie. Wybór właściwego produktu, specyfikacja listwy sufitowej, chętnie udzielimy również porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: