• -7%

ORAC DECOR C333 FLEX Listwa sufitowa

305,75 zł 284,35 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 284.35 zł

Opis produktu

Listwa Orac Decor C333 Flex o klasycznym wzornictwie nada pomieszczeniu niespotykanego charakteru, podkreślając jego aranżację. Użycie elastycznej listwy sufitowej pozwala na zmianę proporcji wnętrza, a także dekorację styku ścian i sufitu niezależnie od znajdujących się krzywizn ściennych jak łuki. Oprócz tego gięta listwa sufitowa Orac C333F ukryje niedoskonałości w postaci pęknięć albo ubytków widocznych przy suficie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11.1
 • Symbol
  C333F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 Orac Decor
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C333 Flex

Nadzwyczajnej jakości giętka listwa sufitowa Orac C333 Flex jest produktem, który spełni wymagania każdego miłośnika subtelnych detali na styku ścian i sufitu. Zastosowanie przy tworzeniu trwałych tworzyw, jak i również zadbanie o precyzję najmniejszych detalów sprawia, że listwa sufitowa C333 Flex jest doskonałym wyborem na ozdobę dowolnego wystroju pomieszczenia. Giętkość Orac Decor C333 Flex umożliwia wygięcie modelu do różnorodnych zaokrągleń ściennych przykładowo łuków. Ponadto sufitowa listwa Orac Decor C333 Flex posiada wyjątkowe wzornictwo, dlatego fenomenalnie udekoruje styk ścian i sufitu.

Ponadczasowy w swojej formie design C333 Flex

Gięta sufitowa listwa C333 Flex Orac Decor jest detalem ozdobnym, który wprowadzi majestatycznego charakteru do każdego pomieszczenia. Nad wyraz przemyślana forma giętkiej sufitowej listwy C333 Flex Orac Decor powoduje, że akcent oszałamia prostotą. Orac C333 Flex jest toteż sztukaterią, która zapewne trafi w gusta wielbicieli rozmaitych aranżacji. Detal pod postacią giętej sufitowej listwy Orac C333 Flex został stworzony tak, by w prosty sposób zamaskować widoczne wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian nierówności malowania, jak i również zakończenia tapety, zapewniając nieskazitelne dopełnienie w dowolnym wnętrzu.

Gięta sufitowa listwa Orac Decor C333 Flex i jej niezwykła wytrzymałość

Zaprojektowanie giętkiej listwy sufitowej C333 Flex Orac Decor z materiałów z górnej półki przy jednoczesnym zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiło, iż jest to model nader uniwersalny. Sztukateria dekoracyjna w postaci Orac Decor C333 Flex charakteryzuje się również niezwykłą trwałością na uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Marka zadbała o to, by prezentowana listwa sufitowa była także wodoodporna, tak więc można produkt wykorzystać w dowolnym wnętrzu.

C333 Flex Orac Decor i jej gotowość do pomalowania

C333 Flex Orac Decor to elastyczna sufitowa listwa, która jest gotowa do samodzielnego pomalowania, co pozwala na wtopienie produktu teoretycznie do niejednego wnętrza. Wystarczy raptem zastosować wybraną przez siebie farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa C333 Flex Orac Decor oraz sposób montażu

Gięta listwa sufitowa C333 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną bezproblemową w montażu. Instalacja modelu wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian dokonuje się w całości przy użyciu odpowiednich klejów i przydatnych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym. W przypadku zamiaru uzyskania bardzo dobrego rezultatu, trzeba wyposażyć się w klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. Jeśli wystąpią pytania związane z przymocowaniem listwy sufitowej zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Doradztwo przy wyborze elastycznych listew sufitowych

W przypadku pojawienia się pytań albo wątpliwości związanych z giętą sufitową listwą C333 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Dzięki posiadanej wiedzy rozwiniemy parametry techniczne dowolnego modelu, a także udzielimy wszelkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i również mocowania oferowanych w naszym sklepie detali sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: