• -7%

ORAC DECOR CX106 FLEX Listwa sufitowa

368,28 zł 342,50 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 342.50 zł

Opis produktu

Orac Decor CX106F jest trwałą i odporną na wilgoć listwą wykończeniową pokrytą gruntem, która nada elegancji każdej aranżacji. Wykorzystanie elastycznej listwy na styku ścian i sufitu, udekoruje pomieszczenie nawet przy krzywiznach ściennych i łukach. Ponadto umiejętne zastosowana umożliwi zmianę proporcji wnętrza. Gięta listwa sufitowa Orac CX106 Flex ukryje mankamenty w postaci pęknięć czy ubytków.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11.7
 • Symbol
  CX106F
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor CX106 Flex

Efektowna w swoim wzornictwie giętka listwa sufitowa Orac Decor CX106 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania największych miłośników ekskluzywnych ozdób na styku sufitu i ścian.

Wykorzystanie w czasie tworzenia trwałych tworzyw, a co więcej, dbałość o nawet najmniejszy detal powoduje, iż listwa sufitowa CX106 Flex jest idealnym pomysłem na ozdobę każdego wystroju wnętrza. Giętkość CX106 Flex Orac Decor pozwala na dostosowanie listwy nawet do łuków. Ponadto listwa sufitowa Orac Decor CX106 Flex posiada efektowne wzornictwo, dlatego też doskonale ozdobi styk sufitu oraz ścian.

Ponadczasowy design Orac Decor CX106 Flex

Gięta sufitowa listwa CX106 Flex Orac Decor jest akcentem sztukateryjnym, który wniesie ponadczasowego charakteru do niejednego pomieszczenia. Wyjątkowo przemyślana forma giętkiej listwy sufitowej Orac Decor CX106 Flex powoduje, że detal oszałamia prostotą. Orac Decor CX106 Flex jest toteż sztukaterią, która zdecydowanie trafi w poczucia estetyczne miłośników ponadczasowych wnętrz.

Detal pod postacią elastycznej listwy sufitowej CX106 Flex Orac jest stworzony tak, aby z łatwością zasłonić widoczne na łączeniu sufitu oraz ścian niedociągnięcia malowania, a także końcówki tapet, gwarantując nieskazitelne wykończenie w dowolnym wystroju.

Giętka sufitowa listwa Orac Decor CX106 Flex i wysoka jakość

Zaprojektowanie elastycznej sufitowej listwy Orac Decor CX106 Flex z bardzo wysokiej klasy tworzyw przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych za skutkowało faktem, iż jest to model niebywale praktyczny. Dekoracyjna sztukateria w postaci Orac Decor CX106 Flex cechuje się ponadto doskonałą solidnością na różnego rodzaju uderzenia, zarysowania, czy też wgniecenia. Marka zadbała o to, by prezentowana listwa sufitowa była także wytrzymała na wodę, a więc można model wykorzystać niezależnie od panujących warunków.

CX106 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

Orac Decor CX106 Flex to giętka listwa sufitowa, fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia dopasowanie produktu do każdego wnętrza. Wystarczy tylko wykorzystać wybraną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa gięta Orac Decor CX106 Flex oraz sposób jej zamocowania

Gięta listwa sufitowa Orac Decor CX106 Flex jest ponadczasową sztukaterią niezwykle łatwą w montażu. Instalacja modelu wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian dokonuje się w całości za pomocą odpowiednich klejów montażowych i właściwych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie. W przypadku zamiaru uzyskania najlepszego efektu, należy wyposażyć się w klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. Jeżeli wystąpią wątpliwości dotyczące przymocowania sztukaterii zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy wyborze listew sufitowych

W sytuacji zaistnienia pytań albo wątpliwości związanych z elastyczną sufitową listwą CX106 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego albo telefonicznego z naszymi specjalistami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu rozwiniemy parametry techniczne każdego modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu znajdujących się w naszym sklepie internetowym detali sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: