• -7%

ORAC DECOR CX192

114,75 zł 106,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 106.72 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor CX192 to wysokiej jakości produkt, który spełni wszystkie oczekiwania miłośników sztukateryjnego wykończenia wnętrz. Model jest gotowy do pomalowania, trwały, odporny na wgniecenia i wilgoć. Ponadto Orac Decor CX192 dzięki łatwości montażu w prosty sposób odmieni niejedną aranżację.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

CX192 Orac Decor listwa sufitowa

Modernistyczna listwa sufitowa CX192 Orac Decor to doskonałe połączenie atrakcyjnej ceny, wysokiej trwałości oraz starannego wykonania. Jest to produkt wyjątkowo lekki, a zarazem trwały. Listwa sufitowa CX192 Orac Decor wyróżnia się uniwersalną formą, dającą szerokie możliwości.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie zastosowana sztukateria. Na pewno w każdym wnętrzu będzie wyglądać interesującą oraz elegancko. Listwa sufitowa CX192 Orac Decor jest niezwykle uniwersalna, dlatego nie będziemy mieć żadnych problemów z wkomponowaniem jej w konkretne pomieszczenie. Warto dodać, że została ona stworzona z niezwykle solidnych tworzyw, które nie są podatne na zarysowania i deformacje.

Listwa sufitowa o niskiej wadze

Zmniejszona waga tej sztukaterii niezwykle ułatwia jej montaż, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie go wykonać. Listwa CX192 Orac Decor montowana jest na klej, dlatego istotne jest to, aby wykorzystać odpowiedni produkt, który zapewni maksymalną przyczepność. Marka poleca klej montażowy Orac Decor FDP500 jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy oczywiście postępować według instrukcji.

CX192 Orac Decor i jej zastosowanie

Listwa sufitowa Orac Decor CX192 to sprawdzony sposób na to, aby odnowić wnętrze. Ze względu na swoje rozmiary listwa CX192 Orac Decor najlepiej wygląda w większych wnętrzach, jednak wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Listwa sufitowa CX192 Orac Decor może zostać pomalowana wyłącznie farbą, nieposiadającą w składzie rozpuszczalników, co pozwala na szerokie pole aranżacyjne. Listwa sufitowa CX192 Orac Decor może być samodzielnie pomalowana zarówno na jasny, jak i ciemny kolor. Niekiedy zaleca się nałożenie dwóch warstw emalii. A to dlatego, aby uzyskać niezwykły efekt.

Listwa sufitowa CX192 Orac Decor może pomóc zamaskować różnorodne mankamenty, widniejących się wzdłuż sufitu i ścian. Dostępny model nie jest podatny na wilgoć, co umożliwia montaż tego detalu sztukateryjnego także w różnorodnych pomieszczeniach, w tym w łazienkach.

Jakieś pytania?

W przypadku pojawiających się pytań związanych z wyborem, kupnem, czy instalacją dostępnych w naszym sklepie detali sztukateryjnych to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza ogromna wiedza jak i również doświadczenie pozwoli znaleźć model spełniający wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: