• -7%

NMC Z31 Listwa ścienna

100,68 zł 93,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 93.64 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Arstyl Z31 to doskonały sposób, aby przełamać monotonię wnętrz i wykończyć artystycznie pomieszczenie, można ją wykorzystać w każdym wnętrzu. Szukasz ciekawego elementu dekoracyjnego, który odmieni Twoje wnętrze?

NMC Arstyl Z31 to elegancka listwa ścienna o klasycznym kształcie i ciekawym ornamencie, wpasuje się w różne aranżacje, ozdobi od klasycznych, jak i po bardziej nowoczesne pomieszczenia. Listwa wykonana jest z trwałego, lekkiego i odpornego na wilgoć i uszkodzenia materiału, który można malować na dowolny kolor, farbą bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  Z31
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Arstyl Z31

Listwa ścienna NMC Arstyl Z31 jest sprawdzonym sposobem na nadanie w pomieszczeniu oryginalnego wyglądu i harmonii, nasza listwa, niezależnie od stylizacji wnętrza, spaja wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu.

Listwę wykończeniową NMC Arstyl Z31 otrzymuje się dzięki zastosowaniu wysoko rozwiniętej technologii oraz wysokiej klasy materiałów. Sprawia to, że zachowa swoje właściwości i wygląd przez wiele lat, ma swój ponadczasowy charakter, listwa ta jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu.

Proces produkcyjny, dobrze dobrane materiały oraz zabezpieczenie specjalną, odpowiednią powłoką, nadaje listwie NMC Arstyl Z31 właściwości wodoodpornych, nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne. Listwę można systematycznie czyścić, przywracając ją do stanu idealnego. Odporną na wilgoć listwę, można bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka. Listwa ścienna NMC Arstyl Z31 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne. Liczne zalety listwy dostępnej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl czynią ją nadzwyczajnie funkcjonalną i trwałą.

NMC Arstyl Z31 - lekka dekoracja

Ścienna listwa wykończeniowa NMC Arstyl Z31 dostępna w naszej ofercie to ozdobna listwa, bardzo delikatny detal sztukateryjny, który odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl. Walory, zalety naszych produktów sprawiają, że są one stosowane przez architektów oraz projektantów wnętrz do urozmaicenia wyglądu wnętrza. Listwy dekoracyjne są coraz częściej stosowane, dla uchwycenia trójwymiarowości ścian, pasują do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej. Dekoracja z listwy jako rama, czy przestrzenne kompozycja, w wyobraźni projektantów i architektów nie ma ograniczeń.  

Listwa ścienna NMC Arstyl Z31 to doskonały sposób, aby przełamać monotonię wnętrz i wykończyć artystycznie pomieszczenie, można ją wykorzystać w każdym wnętrzu, listwa tego typu łączy się w eleganckie i ekskluzywne naścienne kompozycje, nazywane także sztukaterią. Listwa wykonana jest z trwałego, lekkiego i odpornego na wilgoć i uszkodzenia materiału, który można malować na dowolny kolor, farbą bez rozpuszczalników.

Listwa NMC Z31 to łatwość montażu

Listwa ścienna NMC Arstyl Z31 to ozdobna listwa do dekoracji, dzięki której w prosty i szybki sposób można nadać samodzielnie wnętrzu oryginalnego charakteru, jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Dostępne w naszym sklepie kleje NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS pomogą aby w prosty i szybki sposób przymocować listwę ozdobną na ścianie. Dzięki prostocie w montażu listwy ozdobnej NMC Arstyl Z31 zaoszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na wynajęcie fachowców, czy ekipy remontowej często pobierających wysokie wynagrodzenie za swą pracę.

Pomoc przy wyborze listew ściennych

Reagujemy na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów z doborem odpowiednich produktów. Często zakup i wybór odpowiedniej listwy wykończeniowej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnego zmiany wnętrza, nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl są do dyspozycji. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu, oraz specyfikacją listwy ściennej, w tym listwy ściennej NMC Z31, ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: