• -7%

NMC Z1360 Listwa ścienna

85,58 zł 79,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79.59 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Arstyl Z1360 elegancki element dekoracyjny, który uatrakcyjni wygląd Twojego domu lub inwestycji. Listwa wykończeniowa przełamuje monotonię płaskich płaszczyzn, świetnie porządkujący przestrzeń wnętrza. Listwa NMC Arstyl Z1360 wykonana jest z trwałego i solidnego materiału, który odporny jest na uszkodzenia i wilgoć, dzięki swym własnością sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Nadaj charakteru swojemu wnętrzu z listwą ścienną NMC Arstyl Z1360 i pomaluj ją na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników i odmień swoje pomieszczenie. Przekonaj się sam na www.maszwnetrze.pl.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa NMC Z1360 nieskomplikowany montaż.

Wykończeniową listwę NMC Arstyl Z1360 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie,jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Ścienna listwa dekoracyjna NMC Arstyl Z1360, jest z lekkich materiałów, dzięki prostocie w samodzielnym montażu listwy ozdobnej zaoszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na ekipę remontową. Używając, dostępne w naszym sklepie kleje NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS sam w prosty i szybki sposób przymocujesz listwę ozdobną na ścianie, oraz odmienisz swoje wnętrze nie do poznania.

Pomoc przy wyborze listew ściennych NMC Z1360

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Często zakup odpowiedniej listwy wykończeniowej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością, pojawia się wiele pytań. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest do Państwa dyspozycji, nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu. Jesteśmy dla Państwa chętnie, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Nadaj charakteru swojemu wnętrzu z listwą ścienną NMC Arstyl Z12 i pomaluj ją na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników i odmień swoje pomieszczenie. Przekonaj się sam na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: