• -7%

NMC WL3 Listwa ścienna

35,66 zł 33,16 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.16 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL3 to element dekoracyjny, który pasuje do każdego rodzaju wnętrza, uatrakcyjnij puste i jednolite ściany i przykuj wzrok wszystkich oglądających. Kupując listwę ścienną NMC Wallstyl WL3, przełamiesz monotonię ścian i wprowadzisz do niego elegancje i zreorganizujesz swoją przestrzeń użytkową, nadaj jej świeżego wyglądu. Listwa ozdobna NMC  WL3 wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału, jest lekka łatwa w montażu, a także wodoodporna, można pomalować na dowolny kolor.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.00
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  WL3
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL3

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL3 to produkt, który znajduje się w naszej ofercie listew ozdobnych, niezależnie od stylizacji wnętrza, wtapia się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu. Listwa wykończeniowa WL3 to listwa do dekoracji, dzięki której w prosty i szybki sposób nadasz wnętrzu oryginalnego charakteru, idealnie pasują do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej, często wykorzystywane są przez architektów oraz projektantów wnętrz do układania kompozycji. Ekspozycje z listwy NMC Wallstyl WL3 można wykorzystać do urozmaicenia wyglądu wnętrza, oraz uchwycenia trójwymiarowości ścian, w wyobraźni projektantów i architektów listwy tego typu łączą się w eleganckie i ekskluzywne kompozycje, odświeżą stylistykę wnętrza, nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreślą jego styl.

Wybierając i montując listwę ścienną NMC Wallstyl WL3, przełamiesz monotonię ścian i wprowadzisz do niego elegancję i zreorganizujesz swoją przestrzeń użytkową, nadasz świeżego wyglądu. Wysoko rozwinięta technologia oraz odpowiednie materiały sprawiają, że dekoracyjna listwa ścienna NMC Wallstyl WL3 zachowuje swoje właściwości i wygląd przez wiele lat, nie są podatne na czynniki zewnętrzne, ciesząc wzrok obserwatorów. Listwa ścienna NMC Wallstyl WL3 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym, to właśnie czyni nasz produkt idealnym do samodzielnej szybkiej zmiany każdego pomieszczenia.

Dekoracja listwą NMC Wallstyl WL3.

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL3 to element dekoracyjny, który pasuje do każdego rodzaju wnętrza, uatrakcyjnij puste i jednolite ściany i przykuje wzrok wszystkich oglądających, warto podkreślić, że dzięki właściwościom wodoodpornym listwę można systematycznie czyścić. NMC Wallstyl WL3 stworzona z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna listwa nabiera wytrzymałości na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, jest doskonała w każdym calu, rewelacyjnie prezentuje się na ścianie, wykańczając wnętrze w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób. Listwa dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, za sprawą wysokiej jakości materiałów oraz zabezpieczenia odpowiednią powłoką, jest odporna na wilgoć, można bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka, jest nadzwyczajnie funkcjonalna i trwała.

Listwa NMC WL3 to łatwość montażu.

Listwa ozdobna NMC WL3 wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału, jest lekka łatwa w montażu, a także wodoodporna, można pomalować na dowolny kolor, jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Użycie lekkich materiałów podczas produkcji listwy NMC WL3, oraz dostępne w naszym sklepie kleje NMC Adefix NEW i klej do łączeń NMC Adefix PLUS sprawią, że w prosty i szybki sposób przymocujesz listwę ozdobną na ścianie, oraz odmienisz swoje wnętrze nie do poznania. Nasze produkty oznaczają przyjemny samodzielny remont, oszczędzasz czas i pieniądze, bez ekip budowlanych.

Pomoc przy wyborze listew ściennych NMC Wallstyl.

Często zakup odpowiedniej listwy ściennej budzi wątpliwości i niepewność. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, pozwala by nasi pracownicy bez problemów, odpowiedzieli na pytanie związane z wyborem. Chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, czy farb, zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: