• -7%

ORAC DECOR D400 Panel ścienny

413,27 zł 384,34 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 384.34 zł

Opis produktu

Panel ścienny Orac Decor D400 to elegancki element zdobniczy, który może znacząco uwydatnić charakter każdego wnętrza. Jego prosta, podłużna forma nadaje się doskonale do stylizowanych i klasycznych aranżacji. Panel ten nie tylko dodaje elegancji, ale także charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć, co sprawia, że utrzymuje perfekcyjny wygląd przez wiele lat. Możliwość pomalowania go dowolną farbą do wnętrz, która nie zawiera rozpuszczalników, daje swobodę w dostosowaniu do wybranej kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.7
 • Długość (cm)
  127.5
 • Szerokość (cm)
  5.9
 • Symbol
  D400
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Panel ścienny Orac Decor D400

W ofercie dostępnej na www.maszwnetrze.pl znajduje się szereg elementów dekoracyjnych, w tym prosty, a zarazem ponadczasowy panel ścienny Orac Decor D400. Dzięki niemu Państwa mieszkanie zyskuje niepowtarzalny charakter, a ta subtelna ozdoba doskonale uzupełnia dekorowany przestrzeń, dodając jej elegancji i wyjątkowego charakteru.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Często, podczas remontu, wiele osób bagatelizuje znaczenie wykończenia, co jest jednak kluczowym aspektem, decydującym o ostatecznym wrażeniu estetycznym i funkcjonalnym pomieszczenia. Panele ścienne Orac Decor D400, dostępne w ofercie sklepu www.maszwnetrze.pl, stanowią idealną dekorację do różnorodnych aranżacji wnętrz. Ich prosty design i uniwersalny styl pozwalają na zastosowanie ich zarówno w pomieszczeniach o stonowanej stylistyce, jak i tych reprezentacyjnych, nadając im subtelną nutę elegancji, szczególnie w przypadku sypialni czy salonu.

Orac Decor D400 – produkcja z pasją

Należy również docenić funkcjonalność paneli ściennych Orac Decor D400, które nie tylko pełnią rolę ozdobną, ale także doskonale maskują wszelkie niedoskonałości na ścianach, zasłaniając łączenia i końcówki listew wykończeniowych. Dlatego też, oferowany przez nas detal sztukaterii stanie się integralną częścią wystroju każdego pomieszczenia, wzbudzając zachwyt domowników i ich gości.

Produkcja paneli ściennych Orac Decor D400 odbywa się z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz ich zgodność z oczekiwaniami klientów to dla nas priorytet. Dlatego też korzystamy z nowoczesnych technologii i starannie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają trwałość i perfekcyjny wygląd końcowy.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż paneli dekoracyjnych Orac Decor D400 jest niezwykle prosty dzięki dedykowanym klejom, takim jak Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400, dostępnym w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. To szybki i trwały sposób na urozmaicenie wnętrza bez konieczności angażowania fachowców. Wierzymy, że inwestycja w sztukaterię Orac Decor, w tym w panele ścienne Orac Decor D400, przyniesie Państwu wiele satysfakcji i pozytywnie wpłynie na estetykę i funkcjonalność mieszkania.

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

W razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor, w tym paneli ściennej Orac Decor D400, zachęcamy do kontaktu poprzez telefon: 609 142 576 lub e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Nasza wiedza na temat dostępnych elementów dekoracyjnych pozwoli na pełne wsparcie w wyborze oraz instalacji konkretnych produktów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: