• -7%

ORAC DECOR P801C Dekor

68,59 zł 63,79 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 63.79 zł

Opis produktu

Elegancki narożnik dekoracyjny Orac Decor P801C doskonale uzupełni każdą kompozycję na ścianie, nadając wnętrzu niepowtarzalny styl i wyrafinowanie. Doskonale prezentuje się zarówno w aranżacjach stylizowanych, jak i klasycznych, podkreślając ich unikalny charakter.

Wytrzymałość na uderzenia i wilgoć sprawia, że narożnik jest praktycznym i trwałym elementem dekoracyjnym. Dodatkowo, dekoracyjny narożnik Orac P801C jest gotowy do pomalowania dowolną farbą do wnętrz, co pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji kolorystycznych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.6
 • Długość (cm)
  19.8
 • Szerokość (cm)
  11
 • Symbol
  P801C
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Narożnik Orac Decor P801C

Narożnik Orac Decor P801C stanowi wyjątkową ozdobę, która doskonale dopełni każdą aranżację ścienną, nadając wnętrzu niepowtarzalny styl i elegancję. Bez względu na to, czy zakończyłeś budowę czy też przeprowadzasz renowację, estetyczne wykończenie wnętrz jest kluczowe dla uzyskania pełnej harmonii i piękna w każdym pomieszczeniu.

W ofercie dostępnej na stronie www.maszwnetrze.pl znajdziesz wiele elementów zdobniczych, w tym prosty, a jednocześnie ponadczasowy narożnik Orac Decor P801C. Ten dekoracyjny detal nada Twojemu mieszkaniu wyjątkowy charakter, będąc doskonałym uzupełnieniem aranżowanego wnętrza, dodając mu elegancji i ekskluzywnego wyrazu.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Tylko niewielka część osób, remontujących własne lokum pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle istotna kwestia, by w każdym domu zapanował ład i porządek. Sztukateria w postaci narożników Orac Decor P801C oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną dekoracją do wykorzystania w aranżacji każdego typu wnętrza. Prostota designu i uniwersalna stylistyka produktu, jakim jest ozdobny narożnik Orac Decor P801C pozwala na zainstalowanie go zarówno w pomieszczeniach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni oraz w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą elegancji, na przykład w salonie.

Poza niewątpliwie istotną rolą narożników Orac Decor P801C jako ozdoby, nie można zapomnieć o funkcji użytkowej tego typu sztukaterii. Zdobnicze narożniki Orac Decor P801C bowiem maskują wszelkie niedoskonałości pojawiające się na ścianach, a także zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Tym samym oferowany przez nas sztukateryjny detal, jakim są narożniki Orac Decor P801C będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw u domowników oraz ich gości.

Orac Decor P801C – produkcja z pasją

Warto zauważyć, że niewielu zwraca uwagę na znaczenie wykończenia wnętrza, co jest kluczowym elementem utrzymania ładu i porządku w domu. Narożniki Orac Decor P801C, dostępne w naszym sklepie, nie tylko pełnią funkcję ozdobną, ale również skutecznie maskują wszelkie niedoskonałości ścian, łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. To prosty, lecz niepozorny detal, który wniesie do każdego pomieszczenia nutę elegancji i zaskoczy domowników oraz gości.

Produkty, takie jak narożniki Orac Decor P801C, są wytwarzane z dbałością o najwyższą precyzję rzemieślniczą. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości i spełnienia ich oczekiwań. Dlatego używamy nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i estetyczny wygląd naszych produktów.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż narożników Orac Decor P801C jest niezwykle prosty dzięki wykorzystaniu klejów Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400, dostępnych w naszym sklepie. Gwarantujemy, że łatwa instalacja pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze związane z wynajmem ekipy remontowej. Zainwestuj w sztukaterię i akcesoria Orac Decor, aby odmienić wygląd swojego mieszkania!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

W razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor, nasi pracownicy są gotowi podzielić się swoją wiedzą. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 142 576 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Oferujemy także wsparcie i informacje dotyczące montażu paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: