• -7%

NMC CF2 Listwa przypodłogowa

58,10 zł 54,03 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.03 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC CF2 jest estetycznym i jednocześnie funkcjonalnym detalem, wykańczającym wnętrze. Perfekcyjnie podkreśla wystrój wnętrza, eksponując podłogę. Ponadto listwy NMC CF2 zakryją niemiłe dla oka kable, przewody i szczelinę dylatacyjną. Są trwałe, lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Gotowe do pomalowania na wybrany kolor, umożliwiając dopasowanie listew do każdego wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  CF2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa CF2 NMC

Niezwykle efektowna listwa przypodłogowa CF2 NMC sprawdzi się praktycznie w każdym mieszkaniu. Jest to produkt wykonany wytrzymałych materiałów, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa, które stanowią potwierdzenie ich wysokiej jakości. Prezentowana sztukateria jest doskonałym połączeniem okazyjnie niskiej ceny i wysokiej trwałości. Listwa przypodłogowa CF2 NMC utrzymana jest w modernistycznym stylu, co sprawia, że pasuje do większości wielkomiejskich stylizacji wnętrza. Niezmiernym atutem jest również fakt, iż bez trudu można wkomponować ją w dane otoczenie, bowiem listwa przypodłogowa CF2 NMC przyciąga wzrok swoim designem, a jednocześnie jest niezwykle subtelna dla całej aranżacji. Uniwersalność listwy przypodłogowej, jaką jest model CF2 NMC sprawia, że można ją śmiało zamontować zarówno w małym, jak i przestronnym pomieszczeniu, gdzie oprócz dekoracji aranżacji listwa zakryje szczelinę dylatacyjną, czy też inne niedoskonałości powstałe na styku ścian oraz podłogi.

Odporna na uszkodzenia listwa NMC

Listwa przypodłogowa CF2 NMC jest produktem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, jak i również działanie wilgoci. Ponadto plusem jest fakt, iż można z powodzeniem zamontować ją również w pomieszczeniach narażonych na wahania temperatury np. przedpokojach, holach. Listwa przypodłogowa CF2 NMC, dzięki wysokiej jakości wykonaniu z wytrzymałych materiałów nie traci swojej formy, perfekcyjnie prezentując się przez długi czas. Trzeba także wspomnieć, że nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji, czy też konserwacji. Wystarczy jedynie regularnie oczyścić jej powierzchnię z kurzu lub plam za pomocą wilgotnej ścierki.

Listwa przypodłogowa CF2 NMC jest również kompleksowo zabezpieczona przez czynnikami otoczenia, dzięki pokryciu jej wysokiej jakości podkładem, zapewniającym dodatkową warstwę ochronną. Listwa nie pochłania również wilgoci, a więc jest świetnym wyborem również do kuchni, przedpokoju, jak i łazienki. A dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów montażowych NMC wilgoć nie osłabi również wiązania pomiędzy listwami, czy produktem a podłożem, gwarantując wysokiej jakości trwałość łączenia.

Listwa przypodłogowa CF2 NMC i jej minimalistyczna forma

Listwa przypodłogowa CF2 NMC to model charakteryzujący się minimalizmem designu. Wydaje się być ona zatem znakomitą propozycją dla osób doceniających prostotę oraz elegancję sztukaterii i perfekcyjnego wykończenia. Przedstawiony model świetnie sprawdzi się przez długie lata, a dzięki swojej uniwersalności umożliwia swobodną wymianę elementów wystroju bez obaw o to, że listwa przypodłogowa CF2 NMC przytłoczy aranżację.

Należy również dodać, że produkt można dopasować do osobistych upodobań. Listwa jest bowiem gotowa do pomalowania. Wystarczy pomalować listwę CF2 NMC. Jej biała powierzchnia znacząco ułatwia malowanie, dlatego uzyskanie pełnego krycia nie stanowi żadnego wyzwania i to niezależnie od koloru farby. Listwa wykończeniowa, jaką jest model CF2 NMC może zostać pomalowana za pomocą farb bez rozpuszczalników.

Listwa przypodłogowa CF2 NMC i jej ekspresowy montaż

Listwa przypodłogowa CF2 NMC jest produktem, który może zostać zmontowany w ekspresowym tempie przy niedużych nakładach finansowych. Listwa przypodłogowa CF2 NMC jest łatwa w cięciu, dzięki czemu może zostać dopasowana pod względem wymiarów do każdego pomieszczenia. A dzięki wykorzystaniu akcesoriów polecanych przez producenta listwa przypodłogowa CF2 NMC szybko i łatwo zostanie przymocowana do podłoża. Do montażu produkt niezbędny będzie klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń listew NMC Adefix Plus.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: