• -7%

NMC IL10 Black Listwa przypodłogowa oświetleniowa

164,55 zł 153,03 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 153.03 zł

Opis produktu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa NMC IL10 black to elegancki element wykończeniowy, który doda oryginalnego i nowoczesnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Model doskonale zasłoni mankamenty na styku ścian i podłogi, a dodatkowo dzięki możliwości montażu taśmy LED subtelnie doświetli pomieszczenie. Produkt jest lekki, łatwy w montażu i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

Osłona w listwie na taśmę LED jest w kolorze czarnym i po włączeniu oświetlenia daje niewielką poświatę światła.

Istnieje możliwość dokupienia białej zaślepki do listwy która pozwoli na większą przepuszczalność światła.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Listwa nie zawiera oświetlenia LED.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Kolor czarny
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

IL10 Black NMC oświetleniowa listwa przypodłogowa

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC jest wyjątkową dekoracją, która odnajdzie doskonałe zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych pomieszczeniach. Ta innowacyjna sztukateria doda elegancji każdemu wnętrzu i perfekcyjnie uzupełni aranżację. Za pomocą listwy IL10 black NMC skutecznie zakryjesz wszelkie mankamenty na styku ścian i podłogi, a także podkreślisz najważniejsze atuty wykańczanego pomieszczenia.

Należy podkreślić, że pod względem konstrukcyjnym listwa IL10 black NMC została przystosowana do montażu taśmy LED. W celu przymocowania elementu oświetleniowego należy jedynie stosować się do instrukcji udostępnionej przez producenta. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC może zostać umieszczona również w obiektach użyteczności publicznej, czyli np. w restauracji, biurze czy hotelu.

Praktyczna listwa przypodłogowa IL10 BLACK NMC

Poza funkcją estetyczną oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC pełni również funkcję ochronną. Za pomocą tej dekoracji skutecznie ukryjesz nieestetyczne końcówki ścian, wystające okablowanie czy rażące w oczy szczeliny dylatacyjne. Poza tym zamocowanie tego typu sztukaterii zapobiega uszkodzeniom mechanicznym ścian i podłogi w punkcie ich styku.

Listwa przypodłogowa IL10 black NMC jest solidna i trwała, odporna na zadrapania, pęknięcia oraz wgniecenia, a także na wilgoć. Dzięki temu dekoracja ta może być wielokrotnie myta i czyszczona.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa łatwa w montażu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC może zostać przymocowana w ciągu kilkunastu minut. Podstawę stanowi tutaj prawidłowe wymierzenie wnętrza. Należy uwzględnić wszelkie uskoki, czy też wnęki. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC jest gotowa do montażu i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki.

Prezentowana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC mocowana jest w sposób bezinwazyjny. Do jej przymocowania nie potrzebujesz trudnych w obsłudze narzędzi, wystarczą kleje NMC - najlepiej zaopatrzyć się w klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adefix Plus. Uzyskanie maksymalnej przyczepności nie stanowi żadnego wyzwania. Ponadto sam proces mocowania jest szybki i niekłopotliwy, a także wyjątkowo oszczędny.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa w Twoim domu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC jest niezwykle efektowna. Warto podkreślić, że jest to produkt najwyższej klasy, który swoją jakością usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Powierzchnia prezentowanej sztukaterii jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, czy też wilgoć.

Potrzebujesz pomocy specjalisty? Nie przepłacaj za ekipę remontową! Produkty NMC, w tym oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 black NMC, są przygotowane do samodzielnego montażu. Jeśli masz wątpliwości, jakie akcesoria wybrać, skorzystaj z wiedzy ekspertów, których znajdziesz w naszym sklepie. Nasze wieloletnie doświadczenie od długiego czasu pozwala nam odpowiadać na wszystkie, nawet najbardziej wymagające pytania dotyczące różnego rodzaju sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: