• -7%

NMC FL3 Listwa przypodłogowa

22,74 zł 21,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 21.15 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FL3 stanowi idealne wykończenie pomieszczeń klasycznych i nowoczesnych. Funkcjonalność NMC FL3 pozwala nie tylko na zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia, ale także na skuteczne ukrycie wszelkich niedoskonałości na styku ścian i podłogi.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa NMC FL3 z najlepszej jakości materiałów, jej podstawową funkcją jest maskowanie niedoskonałości płaszczyzn, wystających kabli i przewodów elektrycznych oraz ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych. Listwa przypodłogowa NMC FL3 wykonana jest z solidnego i trwałego materiału, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu i można ją pomalować na dowolny kolor.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  FL3
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FL3

Listwa przypodłogowa NMC FL3 to jeden z naszych produktów z gamy listew dekoracyjnych stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Wykończeniowa listwa NMC FL3 perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni zamykając aranżację. Oferowana listwa NMC FL3 zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza.

Listwy przypodłogowe NMC FL3 to rodzaj listew, który oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi. NMC FL3 zakryje szczeliny dylatacyjne powstające przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkie inne nierówności na styku ścian i podłogi. Ozdobna listwa przypodłogowa NMC FL3 wykonana jest z solidnego i trwałego materiału, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć. Jej lekkość sprzyja samodzielnemu montażowi, a specjalna powłoka umożliwia jej pomalowanie.

Estetyka i trwałość - listwa NMC FL3.

Za pomocą listwy przypodłogowej NMC FL3 skutecznie zamaskujesz nieestetyczne okablowanie oraz ukryjesz niebezpieczne przewody elektryczne. NMC FL3 doda Twojemu pomieszczeniu świeżości oraz wyróżni wykańczane wnętrze, nadając mu oryginalnego charakteru. Ponadto listwa NMC FL3 ułatwi Ci zakrycie rzucających się w oczy szczelin dylatacyjnych, powstałych w wyniku montażu paneli lub parkietu.

Wykończeniową listwę przypodłogową NMC FL3 wyróżniają wysokiej jakości materiały, które zapewniają jej odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki temu NMC FL3 z powodzeniem może zostać umieszczona nie tylko w salonie, ale również w łazience czy w kuchni. Ponadto listwa przypodłogowa NMC FL3 może być wielokrotnie czyszczona. Dzięki zastosowanej technologii listwa przypodłogowa NMC FL3 pozostaje w niezmienionym stanie przez lata.

Wszystkie cechy i właściwości listwy NMC FL3 powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element wykończenia, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza.

Samodzielna instalacja listwy NMC FL3.

Listwa NMC FL3 to listwa odporna na różnorodne uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie są jej straszne przypadkowe uderzenia odkurzaczem lub mopem. Lekkość materiałów wykorzystanych przy produkcji NMC FL3 pozwala na samodzielne zamontowanie listwy w wykańczanym pomieszczeniu. Aby ułatwić montaż listwy NMC FL3 klientom naszego sklepu, proponujemy zastosowanie dostępnych na naszej stronie www.maszwnetrze.pl specjalnych klejów marki NMC.

Łatwość montażu listwy przypodłogowej NMC FL3 pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus do łączeń w szybki sposób przymocują listwę do ściany. Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować w zatrudnienie ekipy remontowej.

Listwę przypodłogową NMC FL3 można pomalować dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników (np. farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe). Możliwość pomalowania listew wykończeniowych pozwala je jeszcze lepiej dopasować do wnętrza, wtapiając ją w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, eksponując ją kontrastowymi kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Jak wybrać listwę dekoracyjną?

Listwa przypodłogowa NMC FL3 to listwa, która jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie, doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Przy wyborze idealnej listwy dekoracyjnej należy kierować się nie tylko jej wyglądem, ale i funkcjonalnością. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy NMC FL3 na www.maszwnetrze.pl, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dobra znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, a także montażu listew wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: