• -7%

NMC FL9 Listwa przypodłogowa

76,56 zł 71,20 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.20 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa FL9 NMC nie tylko stanowi estetyczne wykończenie, ale także pełni istotną funkcję ochronną. Dzięki niej można skutecznie ukryć różnego rodzaju niedoskonałości na styku ściany i podłogi, takie jak wystające przewody, kable czy szczeliny dylatacyjne. Ponadto, listwa jest lekka, trwała i łatwa w montażu, co sprawia, że można ją zamontować bez trudu nawet bez wcześniejszego doświadczenia w remontach. Dodatkowym atutem tej dekoracji jest jej przygotowanie do pomalowania na dowolny kolor, co pozwala dostosować ją do konkretnego wystroju wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  0.8
 • Symbol
  FL9
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FL9.

Listwa przypodłogowa NMC FL9 to doskonały sposób na perfekcyjne wykończenie styku między ścianą a podłogą. Oprócz swojej roli estetycznej, pełni także istotną funkcję ochronną.

Dekoracja ta pozwala na skuteczne zakrycie różnych mankamentów na styku ściany i podłogi, takich jak szczeliny dylatacyjne, wystające przewody, czy końcówki tapet. Wykonana z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego materiału, listwa NMC FL9 zachowuje swoją estetyczną prezencję przez długi czas, nadając elegancki wygląd każdemu pomieszczeniu.

Właściwości NMC FL9.

Listwa przypodłogowa NMC FL9 to rozwiązanie, które skutecznie maskuje wszelkie mankamenty na styku ściany i podłogi. Bez trudu ukryje wystające kable, przewody elektryczne, czy szczeliny dylatacyjne, które mogą pojawić się podczas montażu paneli lub parkietu. Ta dekoracyjna listwa jest nie tylko funkcjonalna, ale także trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Można ją stosować w różnych pomieszczeniach, włącznie z łazienkami i kuchniami, ponieważ jest odporna na wilgoć.

Jej minimalistyczny design sprawia, że pasuje do wielu różnych stylizacji wnętrza, a możliwość pomalowania na dowolny kolor pozwala dostosować ją do indywidualnych preferencji estetycznych. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Listwa NMC FL9 – prosta instalacja.

Listwa przypodłogowa NMC FL9 to wyjątkowo łatwa w montażu sztukateria, która umożliwia szybkie i efektywne zakrycie wszelkich mankamentów na styku ściany i podłogi. Jej lekka konstrukcja i przyjazne dla środowiska kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus do łączeń pozwalają na prosty montaż bez konieczności korzystania z profesjonalnych narzędzi i akcesoriów montażowych.

NMC FL9 to również produkt, który oferuje dużą elastyczność w dostosowaniu do indywidualnych preferencji estetycznych. Możliwość pomalowania listwy na dowolny kolor za pomocą farb niezawierających rozpuszczalników daje swobodę w dopasowaniu jej do wystroju wnętrza. To funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci szybko i łatwo poprawić wygląd swojego pomieszczenia.

Pomoc przy wyborze listew dekoracyjnych.

Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Ci w wyborze i zakupie listwy przypodłogowej NMC FL9 oraz innych elementów sztukaterii dostępnych na www.maszwnetrze.pl. Nasza specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie pozwoli Ci dokładnie dopasować produkty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Chętnie udzielimy porad dotyczących montażu, pielęgnacji i wszystkich aspektów związanych z wykończeniem wnętrza.

Dzięki naszej współpracy z uznanymi architektami i projektantami wnętrz możemy zapewnić Ci dostęp do najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie sztukaterii. Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i uczynić Twój zakup oraz montaż listw ozdobnych jak najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: